Help for English

Informace pro uživatele (aprílový žertík)

Komentáře k článku: Informace pro uživatele (aprílový žertík)

 

Všetko dobré raz musí skončiť

a takýto úspešný projekt si musel „ProjektAdmin“ všimnúť.

Želám pánom Vít -ovi a Hudík -ovi veľa úspechov.

apríl

No už jsem se lekl, jméno zazracna-anglictina by byl asi ten největší pokles u tohoto webu co si dokážu představit. :-D

:-D Taky jsem lekl, a to opravdu :-)

No to se povedlo

:-D ještě teď si utírám slzy. Já tady na webu věřím všemu jako svatému slovu a tak jsem pomalu rolovala dolů a četla a úpěla a rvala si vlasy :-D až jsem dojela až sem. Díky Pildo, já bych tomu snad i věřila! Omlouvá mne snad jen to, že je brzké ráno. Tak mne se Vám podařilo dobře napálit. :-D :oops: :-D

I hate you :-D Už jsem hledal peníze jak zaplatím měsíční poplatek :)

Ještě, že to není pravda. Ale tak 3 odstavce jsem tomu věřil a nebylo to zrovna příjemné… :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

apríl

No už jsem se lekl, jméno zazracna-anglictina by byl asi ten největší pokles u tohoto webu co si dokážu představit. :-D

Re: apríl

To je pravda, něco jak „magická angličtina“ :D

Změna je život

Jestli je to pravda, tak se ve svých 56 letech začnu učit jiný jazyk, pokud jeho stránky bude vytvářet Marek Vít a spol. :-)

Taky ve mně hrklo!

Ale pak mi došlo, že je apríla. Uf :-D

vynikající podfuk

teda řeknu vám když jsem tohle četla ráno v šest hodin tak mě málem kleplo – ale zase jsem byla rychle probuzená :-)

dobrý :-D…ten ceník vám musel dát ale práce :-D

Díky za komentáře,

jinak by mi tento (doufám) aprílový vtip zkazil celý den! Co den! Celé další období mého studia angličtiny! Protože, bez „původních autorů“, bych návštěvu těchto stránek zcela sabotovala.
Na druhou stranu,kdyby naši nejmilejší autoři chtěli nějaký ten poplatek zavést, tak nebudu v zásadě proti. Vím, že pan Vít několikrát zdůrazňoval, že se za stránky nikdy platit nebude, ale kdyby to mělo přispět ke zvýšení kvality (což z mého pohledu už snad ani nejde, protože je to tu fakt super!), tak proč ne! Ale přispěji jen panu Vítovi, Hudíkovi, Svozílkovi a dalším lidem z teamu Help for English!

Ja naletela uz tesne po pulnoci, ted jsem se radsi podivala znovu a az z komentaru mi to doslo :oops:

fuj to sem se lek, az do slov zázračná angličtina jsem to bral vážně a říkal si tak už je to tady, nikdo přece nedělá nic zadarmo a hle chrám sv. Víta stále stojí :-D

Uf, tak hned po ranu nabeh na infarkt :), ani ne tak kvuli poplatkum, jako kvuli teto casti: „Původní autoři sice odmítli nabídku možnosti se dále na vytváření obsahu podílet…“. Poplatek by clovek zaplatil rad, ale bez puvodnich autoru by jiz nemelo smysl sem chodit. Kazdopadne paradni aprilovy vtipek :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.