Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #15

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 15

 

53%

Udělal jsem několik zbytečných chyb, ale i přesto jsem docela spokojen. Jsem aspoň rád, že mám dobře inverzi. Díky za test.

jupiii, jen jedna spatne – a to idiom… :-)

60%

Mírne nad prumernou uspesnost, opet jsem se toho hodne naucila. Diky.

93%

Spokojenost :-D

Re:

Jak to, že se nemůžete přihlásit???

Je tam to, co v poslední době NEDĚLÁ, NEDĚLAL. Předpřítomný prostý by říkal, co NEUDĚLAL. Prostě v poslední době se moc neučí – ne že se v poslední době moc nenaučil.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Gabcule
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Jak to, že se nemůžete přihlásit???

Je tam to, co v poslední době NEDĚLÁ, NEDĚLAL. Předpřítomný prostý by říkal, co NEUDĚLAL. Prostě v poslední době se moc neučí – ne že se v poslední době moc nenaučil.

Re: Re:

Protoze jsem v Anglii, rozbil se mi muj PC,pouzivam anglicky a na nem bohuzel nejsou hacky a carky a ja trubec ho v prezdivce samozrejme mam :[

Jinak moc dekuju,uz tomu rozumim.Takze treba ve vete:I'VE BEEN ALSO LEARNING GERMAN,SO I SPEAK SOME GERMAN TOO.znamena,ze se ucil nemcinu.Kdyby tam byl prosty,tak by to znamenalo, ze se ji naucil?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabcule vložený před 15 lety

Re: Re:

Protoze jsem v Anglii, rozbil se mi muj PC,pouzivam anglicky a na nem bohuzel nejsou hacky a carky a ja trubec ho v prezdivce samozrejme mam :[

Jinak moc dekuju,uz tomu rozumim.Takze treba ve vete:I'VE BEEN ALSO LEARNING GERMAN,SO I SPEAK SOME GERMAN TOO.znamena,ze se ucil nemcinu.Kdyby tam byl prosty,tak by to znamenalo, ze se ji naucil?

Re: Re: Re:

Tak si najděte někde na stránce č a okopírujte ho a vložte ho tam, kam potřebujete. Potom si vás už počítač bude pamativat.

I'VE LEARNT – naučil jsem se / někdy v životě jsem se učil
I'VE BEEN LEARNING – nějakou dobu se už učím / nějakou dobu jsem se učil

100 % :-D

1 chybka :-)

:? :shock: :?

Solidních 80 procent.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

:? :shock: :?

Re: …

tak nějak :-O

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Jak to, že se nemůžete přihlásit???

Je tam to, co v poslední době NEDĚLÁ, NEDĚLAL. Předpřítomný prostý by říkal, co NEUDĚLAL. Prostě v poslední době se moc neučí – ne že se v poslední době moc nenaučil.

Re: Re:

Dobrý den,

překlad té desáté věty je přece: Dostala ten vir, ačkoliv byla očkována. To je přece přípustková věta. Díky za vysvětlení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bartleby vložený před 15 lety

Re: Re:

Dobrý den,

překlad té desáté věty je přece: Dostala ten vir, ačkoliv byla očkována. To je přece přípustková věta. Díky za vysvětlení.

Re: Re: Re:

A tento komentář se prosímvás týká čeho? Nějak nechápu, v čem je to odpověď na dotaz ohledně časů…

67% :-( :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.