Help for English

Setkání přátel Help for English

Komentáře k článku: Setkání přátel Help for English

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Fotky

Tak, fotky už jsou konečně přístupné, nahrál jsem je na FB :) Jen upozorním, že autorkou je Isenstar :)

www.facebook.com/album.php?…

Re: Fotky

Moc pekny, az ted sem si uvedomil, jak sem ve skutecnosti krasnej :D … Ne fakt, sou pekny, myslim si, ze to celkem verne vykresluje atmosferu, ktera tam panovala… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 15 lety

Re:

To je ale také Vaše zásluha, protože jste velmi dobrý v reportážích , všimla jsem si toho i u jiných příspěvků. Váš pohled a pohled pana Vondrušky je prostě vše říkající, Jak jsen už řekla, lituji, že jsem se nemohla zúčastnit, tak aspoň doufám,. že jste si na mne vzpoměli, v příštím srazu(určitě jste se domluvili) se setkáme.Určitě nebudu chybět.

Re: Re:

Snažil jsem se to trošičku víc popsat, zejména pro lidi, kteří tam nemohli být, tedy i pro vás. Příště už to ale určitě zažijete na vlastní kůži :-)

Ale těch chyb, co se mi tam vloudilo … a ta grafická úprava – no hrůza :-). Je poznat, že jsem to dopisoval a posílal hodně pozdě v noci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Zapoměla jsem se přihlásit, poslední příspěvek byl můj, také by mne zajímalo, ve Vaši debatě, kam jste směrovali tento web, bylo to o tom, že spíše pro advanced, nebo jste se shodli na tom, že něco je třeba i pro začátečníky, nebo mírně pokročilé?Já osobně si myslím, že advanced nebo upper- mediate pomoc moc nepotřebují.Ale chápu, že stokrát nic umořilo i osla. Totiž, že opakované už nebaví a je lepší dávat nové impulsy a zároveň se i učit. Je to zajímavější. Začátečníci jsou asi pro Vás trapní, jak nic neumí.Ale když sem dáte nějaký článek,to je taková nádhera pro nás, kteří čerpáme z Vašich znalostí. Nevím, co jste si na srazu řekli, ale věřím, že myslíte i na ty, kteří angličtinu ještě noc neumí.

Re:

Takhle do detailů se to tam nerozebíralo. Je fakt, že od té doby, co Marek nastoupil na vysokou je tu víc článků zaměřených na úroveň UPPER a ADVANCED (dřív tu bylo hodně věcí spíš na levelu INTERMEDIATE). Předpokládám, že Marek hodně čerpá z materiálů, které připravuje do školy. Nicméně, že ani na STARTERY A ELEMENTARY Marek a Roman nezapomínají a dokonce si myslím, že teď, když budou prázdniny by se mohlo objevit víc článků a testů pro tuto úroveň.
A začátečníci zaprvné určitě nejsou trapní a za druhé vy se myslím už za začátečníka rozhodně považovat nemusíte :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Fotky

Tak, fotky už jsou konečně přístupné, nahrál jsem je na FB :) Jen upozorním, že autorkou je Isenstar :)

www.facebook.com/album.php?…

Re: Fotky

Já ty nejvíc povedené(/nejmíň nepovedené?) poslala i Markovi, aby je sem mohl dát. Ty hlavně nahraj taky svoje fotky:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Fotky

Tak, fotky už jsou konečně přístupné, nahrál jsem je na FB :) Jen upozorním, že autorkou je Isenstar :)

www.facebook.com/album.php?…

Re: Fotky

Pěkné fotky! To nejspíš proto, že na nich nejsem já:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 15 lety

Re: Fotky

Já ty nejvíc povedené(/nejmíň nepovedené?) poslala i Markovi, aby je sem mohl dát. Ty hlavně nahraj taky svoje fotky:D

Re: Re: Fotky

Fakt? Kam jsi je posílala?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 15 lety

Re: Fotky

Já ty nejvíc povedené(/nejmíň nepovedené?) poslala i Markovi, aby je sem mohl dát. Ty hlavně nahraj taky svoje fotky:D

Re: Re: Fotky

Jo dobrý, už dorazily.

Také všem děkuji za vylíčení srazu pro nás, kteří se nemohli dostavit a za fotky na facebooku. Škoda jen, že tam jen pod nimi nejsou popisky, kdo je kdo, takto jsem stále ztracena..:?

Re:

suhlasim … spoznala som tak iba honyka a sequenceho … a asi marka … ked ano tak vyzera ovela lepsie ako na tej fotke co ma tu na HFE (akoze kompliment) :D

Re:

Popisky už sou…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 15 lety

Re:

Popisky už sou…

Re: Re:

to je supr :-) dík za ty popisky a vůbec celkově za ty fotky

Ja tam stale ty popisky nevidim?

Marius (Marek Vondruška):

Já jsem z Třebíče :) ale to neva…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Marius (Marek Vondruška):

Já jsem z Třebíče :) ale to neva…

Re:

Jééé, tak to se omlouvám, dočlo k nedorozumění:)

Re:

Začátečníci vůbec nejsou trapní! A že nic moc neumí? Proto jsou začátečníci, jinak to přece nejde, učený z nebe nespadnul.
Navíc články označené jako „starter“ nebo „elementary“ jsou užitečné i pro pokročilé. Člověk si z nich s odstupem času umí vzít to, co by v době, kdy byl skutečný začátečník, nedokázal.
Na HFE čtu všechny kategorie- od starter až po advanced, někde jen opakuju, jinde poznávám dosud nepoznané;) Ale vždycky se dozvím aspoň jednu novou věc, a to je skvělé.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.