Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Blahopřeji

Vidím, že jste to zvládl a mám radost, že hra už je v oběhu.
Jako ten, kdo hru testoval mohu potvrdit, že je to hra napínavá, zábavná, pěkně zamotaná, vtipná, bezvadně provedená někdy i trochu strašidelná a hlavně je tu spousta nvých slovíček, které si po dohrání hry zapamatujete.
Těším se na ohlasy, abych zjistila, jestli a jak je kdo důvtipnější, někdy jsem se opravdu zasekla a zaboha jsem nevěděla jak dál, ale stálo za to lámat si hlavu a zkoušet možnosti, i když pravda, někde jsem se bez jemné nápovědy Marka neobešla. Ale výsledek stál za to. V jednom momentě hry jsem měla takový záchvat smíchu, že jsem nemohla pokračovat.Jindy jsem se tak vyděsila, že jsem si musela jít uvařit kafe pro uklidnění. Ty obrázky jsou tak sugestivní a vypadají tak opravdově a živě, že kdo se do hry ponoří, má pocit, jako by skutečně příběh prožíval s hlavním hrdinou.
Určitě hru vyzkoušejte, jak jsem psala, budu se těšit na ohlasy a sdílení zážitků ze hry.

Original game

Ahoj Marku, jsem trošku zmatený z toho, co znamená original game. Půjčil jsi si nějaký engine, nebo je to speciálně upravená hra od toho cizince?

Díky za osvětlení. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Original game

Ahoj Marku, jsem trošku zmatený z toho, co znamená original game. Půjčil jsi si nějaký engine, nebo je to speciálně upravená hra od toho cizince?

Díky za osvětlení. :)

Re: Original game

Nene, půjčil jsem si příběh. Původní hru jsem ve svých x-nácti letech hrál. Před cca pěti lety jsem oslovil současného majitele práv a dovolili mi udělat remake. Samozřejmě jsem hru upravil, možnosti tehdejších počítačů byly velmi velmi omezené, takže grafika tam byla primitivní, počítač reagoval jen na základní příkazy. Taky jsem si trochu upravil děj hry, změnil některé zápletky, přidal spousty textů.

Asi tak.

prerie

jak rict koni aby sel, nejak uz nemam napad a ani jiny dalsi napad.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od svety vložený před 15 lety

prerie

jak rict koni aby sel, nejak uz nemam napad a ani jiny dalsi napad.

Re: prerie

třeba mu to nemáte říkat. K čemu asi budou otěže?

Koukám!

Nestačím se divit. Týden jsem neměla doma počítač a tady je takových novinek! Děkuji, hned zkusím :-)

Ach jé…

Ach Marku, co jste mi to provedl!
Já chci chodit večer spát, protože brzo vstávám, ale teď musí hrát Apache Gold :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: prerie

třeba mu to nemáte říkat. K čemu asi budou otěže?

Re: Re: prerie

asi jsem nechápavá.. otěže v ruce mám, ale odmítá se to pohnout! be more specific.. to vážně nevím co by ještě nechtěl… :) tam se mu to zdá daleko a jinam nemůže :( neměl byste ještě nějakou nápovědu?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 15 lety

Re: Re: prerie

asi jsem nechápavá.. otěže v ruce mám, ale odmítá se to pohnout! be more specific.. to vážně nevím co by ještě nechtěl… :) tam se mu to zdá daleko a jinam nemůže :( neměl byste ještě nějakou nápovědu?

Re: Re: Re: prerie

prohledej oteze

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 15 lety

Re: Re: prerie

asi jsem nechápavá.. otěže v ruce mám, ale odmítá se to pohnout! be more specific.. to vážně nevím co by ještě nechtěl… :) tam se mu to zdá daleko a jinam nemůže :( neměl byste ještě nějakou nápovědu?

Re: Re: Re: prerie

Když napíšete EXAMINE THE REINS, napíše vám, co s nimi máte udělat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Ach jé…

Ach Marku, co jste mi to provedl!
Já chci chodit večer spát, protože brzo vstávám, ale teď musí hrát Apache Gold :-D

Re: Ach jé…

„…musíM…“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: prerie

Když napíšete EXAMINE THE REINS, napíše vám, co s nimi máte udělat.

Re: Re: Re: Re: prerie

Tak to nenapadlo ani anglicke deti – ten vyraz, ja myslela, ze je to jen pro bic, ne pro oteze

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: prerie

Když napíšete EXAMINE THE REINS, napíše vám, co s nimi máte udělat.

Re: Re: Re: Re: prerie

Spojení FLICK THE REINS je zcela běžné, na googlu najdete cca půl milionu případů přesně tohoto spojení.

Navíc vám to hra poradí sama (just a FLICK…).

language Lab

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost využívání slovíček ve hře: Nainstalovala jsem si hru do adresare Vitware (vznikl tam podadresář Apache Gold v1.1 ve stejném adresáři Vitware mam i plnou verzi Language Lab také v samostatném podadresáři Language Lab (samozřejmě exe soubor je v adresaři Vitware jen lekce a data jsou v podadresáři Language Lab – ale když spustím hru a zvolím dictionary píše, že Language Lab not present or game not installed properly. Language Lab není k dispozici nebo hra není nainstalována správně.
Mohl byste mi poradit, kam přesně hru nainstalovat? Děkuji moc. Zdenka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kant17 vložený před 15 lety

language Lab

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost využívání slovíček ve hře: Nainstalovala jsem si hru do adresare Vitware (vznikl tam podadresář Apache Gold v1.1 ve stejném adresáři Vitware mam i plnou verzi Language Lab také v samostatném podadresáři Language Lab (samozřejmě exe soubor je v adresaři Vitware jen lekce a data jsou v podadresáři Language Lab – ale když spustím hru a zvolím dictionary píše, že Language Lab not present or game not installed properly. Language Lab není k dispozici nebo hra není nainstalována správně.
Mohl byste mi poradit, kam přesně hru nainstalovat? Děkuji moc. Zdenka

Re: language Lab

Kdybyste použila MSI instalátor, nainstaloval by to správně. Ale nic se neděje. Otevřete si tu složku Apache Gold v1.1, vše si tam označte a stiskněte CTRL+C. Nyní se vraťte zpět do složky Vitware a vše sem vložte (CTRL+V). Potom už by to mělo jít. Prostě musí to být ve Vitware ale ne v podsložce Apache Gold v1.1

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.