Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: language Lab

Kdybyste použila MSI instalátor, nainstaloval by to správně. Ale nic se neděje. Otevřete si tu složku Apache Gold v1.1, vše si tam označte a stiskněte CTRL+C. Nyní se vraťte zpět do složky Vitware a vše sem vložte (CTRL+V). Potom už by to mělo jít. Prostě musí to být ve Vitware ale ne v podsložce Apache Gold v1.1

Re: Re: language Lab

Děkuji, už je to OK.
děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kant17 vložený před 15 lety

Re: Re: language Lab

Děkuji, už je to OK.
děkuji

Re: Re: Re: language Lab

mam rovnaky problem, ale ja tu nevidim nikde vitware… som v \Desktop\Apache Gold v1.1\ApacheGold a ani tu ani vyssie nemam vitware

co mam robit?

Re: Re: Re: Re: language Lab

Ja tedy Language Lab nemam, ale pokud jsem spravne pochopil komunikaci vyse, tak ten adresar „witware“ je prave v tom Language Labu…

Re: Re: Re: Re: language Lab

no ani ja nemam language lab, ani ziaden iny produkt pana Vita, len som si stiahol to a supol na plochu – a co nevidim: nefunguje slovnik. Detto .msi instalator.

Re: Re: Re: Re: language Lab

Slovník funguje pouze v kombinaci s Language lab.

Damned forest !

How to get out of the Magic forest???
:?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Damned forest !

How to get out of the Magic forest???
:?:

Re: Damned forest !

OOOH! I have managed! :-D
Uff!

Re: Blahopřeji

super recenze :-) takže než se do hry pustím, nachystám si inkontinenční plínky a kafe do termosky :-)

Co dál?

Já mám pocit, že jsem už prolezl všechno, ale nevím co dál…
Jak odlákat aligátora?
Jak získat peníze na revolver?
Jak se dostat k té třpytivé věci na vrcholku totemu?
A potřebuju vůbec dělat tyhle věci??? :-)

Help ! :-(

A to jsem už zkusil i bláznivé nápady… :-)

STAZENI SOUBORU

Marku, stáhla jsem si hru přes samorozbalovací archiv (nerozumím rozdílu, takže výběr byl skoro čistě náhodný), ale stažený soubor má jen 560kB a nejde spustit, píše to: NSIS error, installer corrupted or incomplete. Buď kvůli poškození disku, viru nebo špatnému stažení, takže doufám, že kvůli tomu třetímu. Nevím ale, co jsem udělala špatně, mám to zkusit stáhnout znova jinou možností? Děkuji za pomoc!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minx vložený před 15 lety

STAZENI SOUBORU

Marku, stáhla jsem si hru přes samorozbalovací archiv (nerozumím rozdílu, takže výběr byl skoro čistě náhodný), ale stažený soubor má jen 560kB a nejde spustit, píše to: NSIS error, installer corrupted or incomplete. Buď kvůli poškození disku, viru nebo špatnému stažení, takže doufám, že kvůli tomu třetímu. Nevím ale, co jsem udělala špatně, mám to zkusit stáhnout znova jinou možností? Děkuji za pomoc!

Re: STAZENI SOUBORU

také se mi to tak ‚povedlo‘, tak jsem si stáhla druhou možnost do jiného souboru a pak jsem tam poklikala všechno, co se tvářilo jako apači a povedlo se :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Co dál?

Já mám pocit, že jsem už prolezl všechno, ale nevím co dál…
Jak odlákat aligátora?
Jak získat peníze na revolver?
Jak se dostat k té třpytivé věci na vrcholku totemu?
A potřebuju vůbec dělat tyhle věci??? :-)

Help ! :-(

A to jsem už zkusil i bláznivé nápady… :-)

Re: Co dál?

viz diskusní fórum.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Re: STAZENI SOUBORU

také se mi to tak ‚povedlo‘, tak jsem si stáhla druhou možnost do jiného souboru a pak jsem tam poklikala všechno, co se tvářilo jako apači a povedlo se :-D

Re: Re: STAZENI SOUBORU

Díky! Stáhla jsem to znova, tentokrát tu zazipovanou variantu a už to jde. Hned jsem se do hry zabrala a málem zapomněla odpovědět :-)

zkratky

Mám jednu malou připomínku. Nefungují mi zkratky směrů např. ne, s, u, atd., jak jste Marku psal. Napíšu go n a nerozumí mi to. Musím neustále vypisovat northeast apod., což mě nedočkavku docela zdržuje :-) mám to jen já nebo jste to zjistili i Vy ostatní?

mě taky nefungujou ty zkratky směrů..:-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.