Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barča Slámová vložený před 15 lety

mě taky nefungujou ty zkratky směrů..:-(

Re:

Už jsem na to přišla. Nepsat tam to „go“, jen prostě n, sw, u – nic víc. A funguje to.
Ještě mám jednu věc – když si napíšu poznámku k místu do mapy (např.u totemu), tak někdy mi to část poznámky uloží na správné místo, ale část poznámky se mi zobrazí někde jinde (třeba k jezírku). Neberte to Marku jako kritiku, je to drobnost a nijak to nevadí, jen jsem si říkala, že kdybyste dělal další verzi, že se Vám budou drobné připomínky hodit.
Teď zrovna přemejšlím, jak vlézt do vozu a odjet z vesnice, kolo mám spravený, ale ne a ne vlézt do vozu nebo na něj, pořád píše jen I cant do that a pěkně mě tím štve, greenhorn jeden línej…
Jinak bychom měli tyhle asi psát spíš do fóra, že? Když já si tam nechci číst ty nápovědy :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minx vložený před 15 lety

Re:

Už jsem na to přišla. Nepsat tam to „go“, jen prostě n, sw, u – nic víc. A funguje to.
Ještě mám jednu věc – když si napíšu poznámku k místu do mapy (např.u totemu), tak někdy mi to část poznámky uloží na správné místo, ale část poznámky se mi zobrazí někde jinde (třeba k jezírku). Neberte to Marku jako kritiku, je to drobnost a nijak to nevadí, jen jsem si říkala, že kdybyste dělal další verzi, že se Vám budou drobné připomínky hodit.
Teď zrovna přemejšlím, jak vlézt do vozu a odjet z vesnice, kolo mám spravený, ale ne a ne vlézt do vozu nebo na něj, pořád píše jen I cant do that a pěkně mě tím štve, greenhorn jeden línej…
Jinak bychom měli tyhle asi psát spíš do fóra, že? Když já si tam nechci číst ty nápovědy :-)

Re: Re:

Ty poznámky v mapě – někde se stala chyba… musím to do verze 1.2 opravit. Omlouvám se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minx vložený před 15 lety

Re:

Už jsem na to přišla. Nepsat tam to „go“, jen prostě n, sw, u – nic víc. A funguje to.
Ještě mám jednu věc – když si napíšu poznámku k místu do mapy (např.u totemu), tak někdy mi to část poznámky uloží na správné místo, ale část poznámky se mi zobrazí někde jinde (třeba k jezírku). Neberte to Marku jako kritiku, je to drobnost a nijak to nevadí, jen jsem si říkala, že kdybyste dělal další verzi, že se Vám budou drobné připomínky hodit.
Teď zrovna přemejšlím, jak vlézt do vozu a odjet z vesnice, kolo mám spravený, ale ne a ne vlézt do vozu nebo na něj, pořád píše jen I cant do that a pěkně mě tím štve, greenhorn jeden línej…
Jinak bychom měli tyhle asi psát spíš do fóra, že? Když já si tam nechci číst ty nápovědy :-)

Re: Re:

ano, ty zkratky směrů měly lidem pomoct, aby nemuseli nic zdlouhavě vypisovat. Proto se nepíše ani GO. Prostě jen n, s, e, w, ne, nw, se, sw, u, d

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Co dál?

viz diskusní fórum.

Re: Re: Co dál?

Ano, ano, už jsem to zjistil… :-)

vyskakuje slovník

prosím je možné aby ve Vaší hře nevyskakoval slovník, když označím slovo? Mám totiž jiný slovník. Děkuji. Pavel

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ps vložený před 15 lety

vyskakuje slovník

prosím je možné aby ve Vaší hře nevyskakoval slovník, když označím slovo? Mám totiž jiný slovník. Děkuji. Pavel

Re: vyskakuje slovník

Ne, takové nastavení hra neumožňuje. Máte ale pravdu, že by si to člověk mohl mít možnost vypnout… zamyslím se nad tím.

Linux

Pouzivam Ubuntu – linux a nejde mi to nainstalovat.. Je to mozne? Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva vložený před 15 lety

Linux

Pouzivam Ubuntu – linux a nejde mi to nainstalovat.. Je to mozne? Diky

Re: Linux

Jistě, že to je možné. Určitě to není první ani poslední software, který vám na Linuxu nepůjde. Je to program pro Windows. Možná by ale mohl běžet na emulátoru Wine.

co s indiány

Prosím, dostala jsem se do spárů indiánů. Jsem v bezvědomí, ale nevím jak se probudit… díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LenaSt vložený před 15 lety

co s indiány

Prosím, dostala jsem se do spárů indiánů. Jsem v bezvědomí, ale nevím jak se probudit… díky

Re: co s indiány

Dobrý nenapadlo mě otevřít oči :-)

:oops: hm … srpen je august? (8 mesiac?) … :?: :oops: 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

:oops: hm … srpen je august? (8 mesiac?) … :?: :oops: 8-)

Re:

ano. :-) Máme to my Češi výmysly, co?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

ano. :-) Máme to my Češi výmysly, co?

Re: Re:

no :-D … ked som to napisala som si uvedomila ze mesiace rozumiem po anglicky viac ako po cesky :-D

Marku prosím poraďte mi jak mám dát Daisy najíst.Nechce se vůbec hnout pravděpodobně proto,že má hlad.Nějak mi to nejde.A kdy plánujete verzi pro začátečníky?Indiani byli lehký.Tohle je na mě dost těžký.Děkuji moc za odpověď. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona vložený před 15 lety

Marku prosím poraďte mi jak mám dát Daisy najíst.Nechce se vůbec hnout pravděpodobně proto,že má hlad.Nějak mi to nejde.A kdy plánujete verzi pro začátečníky?Indiani byli lehký.Tohle je na mě dost těžký.Děkuji moc za odpověď. :oops:

Re:

Už jsem na to přišla,ale nevím jak se pohybovat.Pořád mi to píše Be more specific

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.