Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Language lab

Dobrý den Marku, je nutné abych si k této hře pořídil ještě Language Lab, když již mám plnou verzi Word Manager family, abych mohl využívat slovníček v samotné hře? Neuvažujete o spojení Word manager s Apace Gold? Pokud je nutné mít nainstalován slovník LL, je ještě možné jej stáhnout a pokud ano, musím za něj opět zaplatit, když mám již zaplacen Word Manager? Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Petr

Re: Language lab

Dobrý den,

určitě mám v plánu umožnit používání slovníčku WM při hře. Ještě jsem se ale k předělání her nedostal. Máte-li zakoupený WM, zdarma Vám umožníme stáhnout si LL, abyste mohl slovníček používat. Napište prosím na vitware.cz.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Language lab

Dobrý den,

určitě mám v plánu umožnit používání slovníčku WM při hře. Ještě jsem se ale k předělání her nedostal. Máte-li zakoupený WM, zdarma Vám umožníme stáhnout si LL, abyste mohl slovníček používat. Napište prosím na vitware.cz.

Re: Re: Language lab

Mockrát děkuji za možnost stažení LL pro používání v uvedených hrách… Vážím si Vaší aktivity v pomoci mnohým ve výuce angličtiny. Učení hrou je velice zábavné, díky za to… ;-)

Tak po dohrání Seabase Delta se jdu vrhnout na Apache gold, jelikož tu se mi nepodařilo dohrát… Snad se to tentokrát podaří.

nejde slovník

Mám language lab, ale slovník mi v tété hře nefunguje, je možné, že verze 1.2 s LL nejde.
Nereaguje dvojklik,menu ani F12. Ve hře Indians mi slovnik funguje, nevíte co s tím. Hru mám v adresaři c:\programfiles\wit­ware\apachegol­d.exe

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Xkite vložený před 13 lety

nejde slovník

Mám language lab, ale slovník mi v tété hře nefunguje, je možné, že verze 1.2 s LL nejde.
Nereaguje dvojklik,menu ani F12. Ve hře Indians mi slovnik funguje, nevíte co s tím. Hru mám v adresaři c:\programfiles\wit­ware\apachegol­d.exe

Re: nejde slovník

jsem se jen přepsal, samozřemě že cesta je tato – c:\Program Files\Vitware\a­pachegold.exe

Re: nejde slovník

NOvá verze Apačů už spolupracuje jen s Word Manager. Kdybyste ale chtěl, můžu Vám poslat link na staré Apače.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: nejde slovník

NOvá verze Apačů už spolupracuje jen s Word Manager. Kdybyste ale chtěl, můžu Vám poslat link na staré Apače.

Re: Re: nejde slovník

Dobrý den, pokud tedy mohu poprosit o zaslání linku na stare apache. Díky.

Tak jsem si konečně na mateřské našla čas na hru. Zasekla jsem se ale na 81 %. Vše dělám podle knihy, mám kouř, noc, tancuju, švihnu hůlkou a u třetího kroku WAVE STICK mi to píše I don´t understand. Už jsem to zoušela několikrát z předchozí pozice a nic…prosím pomůžete? Pokud by to byl spoiler, zprávu klidně vymaže. Díky moc.

nevím jestli to není jen můj problém, ale herní slovník my nefunguje. Když na něj kliknu, tak se nic nestane, ani když použiju F12, tak nic.

Re: Re: Re: Re: prerie

Ok, už jsem pochopila, v čem je problém. Ale stejně to nefunguje.

Re: Re: Re: Re: prerie

Ok, už jsem pochopila, v čem je problém. Ale stejně to nefunguje.

Re:

Je potřeba mít nainstalovaný program Word Manager.

Dobrý večer, indiáni sqělí, ale tu se celý den nemůžu hnout z místa, “flick the rein” dám, ale ta mrcha Dejzy se nechce hnout! Jaké je pls to klíčové slovo, aby se vůbec pohnula? Jsou někde slova pro hru, jak tomu bylo u Indiánů? Je v pořádku, že se mi po zadání “Flick the reins and go north” objeví dole odpověď jen na “go north”?

pokud se nechce hnout, tak má hlad. Musíte ji nejdřív nakrmit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.