Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Vypadá povedeně, dobrá práce, ja se chci zeptat jestli neznáte nějaké anglické hry pro 2.třídu zabávnější než ty onlinovky, mně se vybavuje jedna hra chodilo se tam a sebral slovo, nebo obrázek a musel sebrat spravny slovo nebo obrazek, a mozna to bylo na cas, nevite co to je za hru? nebo nemate tip na nejakou zabavnou pro druhaka??

Netuším jak mám vypěstovat tu kapradinu. Mohli by jste mi prosím poradit? Mám hnůj, vím kde je ale nevím jaký k tomu mám dát přikaz. Děkuju

Už to mám!! :-D

Teď zase vůbec nechápu to s těma mravencema!! zkoušela jsem je tam donést ale to nejde! Vím že je potřebuju abych se dostala na ten totem, ale nějak to nechápu. Mohl by jsme prosím dát nějakou malou nápovědu??

tak jo už mám udělanej rituál ale nevím co s tím idiánem. Help!

s indiánem, co se objeví v kouři, si jen popovídejte. Talk to him.

Jééé děkuju, už mám poklad!! Ach jo jsem ráda že jsem dohrála, ale bylo to nejlepší, teď abych to hrála znova!! Nejlepší hra!! i s indiánama ještě nějakou! :-D flick reins nikdy nezapomenu :-D

Prosim prosim poradte, kde najdu to orli hnizdo abych ho uz konecne mohla zastavit v kradeni?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dorota vložený před 11 lety

Prosim prosim poradte, kde najdu to orli hnizdo abych ho uz konecne mohla zastavit v kradeni?

nahoře na skále… jižně od napajedla.

NEFUNGUJE FORUM!! Co s tím??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Co dál?

viz diskusní fórum.

nefungujeeeeeee

Mám dotaz: jak mám přinutit koně, aby se pohnul?

  • Už jsem švihnul těžemi a nakrmil ho…

no nejdřív bakrmit a POTOM švihnout. Na nakrmení musíte mít ten pytel s ovsem.

TAKE THE BAG
FEED THE HORSE
FLICK THE REINS

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

no nejdřív bakrmit a POTOM švihnout. Na nakrmení musíte mít ten pytel s ovsem.

TAKE THE BAG
FEED THE HORSE
FLICK THE REINS

dekuji, jdu to zkusit: :idea::-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.