Help for English

CPE: Use of English, part 3

Komentáře k článku: CPE: Use of English, part 3

tato část mi přijde nejtěžší co se UoE týče, naštěstí tam těch otázek není třeba 10–15…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 9 lety

tato část mi přijde nejtěžší co se UoE týče, naštěstí tam těch otázek není třeba 10–15…

Re:

No, myslím, že přepisy vět jsou těžší. Ty přijdou teď v části 4. :-) Část tři, to je spíš jako křížovka…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Re:

No, myslím, že přepisy vět jsou těžší. Ty přijdou teď v části 4. :-) Část tři, to je spíš jako křížovka…

Re: Re:

já moc neluštím ;-)

K poslední otázce: Prošlo by slovo offer? Zádrhel je asi na druhé větě…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od alomem vložený před 9 lety

K poslední otázce: Prošlo by slovo offer? Zádrhel je asi na druhé větě…

Re:

asi určitě, maximálně, že by někdo dělal takový ten „zahradní výprodej“ samýho haraburdí :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 9 lety

Re:

asi určitě, maximálně, že by někdo dělal takový ten „zahradní výprodej“ samýho haraburdí :-D

Re: Re:

No právě… jenom taková hypotetická možnost, že by někdo chtěl nějaké haraburdí… :) Každopádně slovíčko deal mě nenapadlo.

ale jo…zatim ve vsech castech nad 60%…ale ta posledni cast to bude lamac lebek :-D :? Jen pro silnejsi natury :-D

100% :-D tohle cvičení mám ráda, ale občas je to tricky, ve stylu do dvou to jde ale dojdete ke třetí větě a musíte to celý přehodnotit :-)

50%…stydím se…asi jsem přes prázdniny nějak zrezivěla :)

taky 50, mám co zlepšovat

83%
Místo turn jsem napsal curve :-D

5/6 yes ! :-D

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.