Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Bomba!

Teda, nevím co na to říct! To je bomba! 20% je skvělé, hlavně je super, že vlastně na tom vydělají ti, kteří jsou „věrní“ helpforenglish..

Opravdu skvělý nápad :-D Mám tam 2 favortiky – už to jdu počítat a doufám, že to heslo nepropásnu! :-)

Skvele

No to je skvele, uz sem tady dlouhou dobu a musim rict, ze stranky jsou stale a stale lepsi a jak vidim tak napady zdaleka nedochazeji.
Velka pochvala, urcite pred Vanoci vyuziju. Diky

Také si myslím, že je to velmi dobrý nápad. Už se na tento den nemůžu dočkat, to bude něco jako svátek a ještě k tomu každý měsíc :)

To je úžasné, určitě toho také nejednou využiju! :-)

Novinky

Na webu Vašeho obchodu mi velikou radost udělalo zobrazení Novinek! Jak jinak tak snadno sledovat, co nám právě vychází (vstříc)?:)

Díky také za to!

Super!

Co víc si ještě přát při studiu angličtiny než slevu na knížky :-P Jelikož jsem na HFE každý den, tak kód snad nepropásnu 8-)

dotaz

Výborně! Jako Vaše častá zákaznice tuto nabídku velmi vítám. Jen mám takový dotaz pro ujasnění. Ve Všem obchodě je všeobecně sleva 10 %, takže knihy jsou už i tak levnější než obvykle. Znamená tato nabídka, že bude s tímto kódem ještě další sleva na Vaše ceny? Nebo se 10% procent navýší na 20?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

dotaz

Výborně! Jako Vaše častá zákaznice tuto nabídku velmi vítám. Jen mám takový dotaz pro ujasnění. Ve Všem obchodě je všeobecně sleva 10 %, takže knihy jsou už i tak levnější než obvykle. Znamená tato nabídka, že bude s tímto kódem ještě další sleva na Vaše ceny? Nebo se 10% procent navýší na 20?

Re: dotaz

Je to 20% z běžné ceny, tedy ne z té zlevněné, kterou na englishbooks nabízí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: dotaz

Je to 20% z běžné ceny, tedy ne z té zlevněné, kterou na englishbooks nabízí.

Re: Re: dotaz

Aha, tak to si budu muset upravit wish list k Vánocům :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: dotaz

Je to 20% z běžné ceny, tedy ne z té zlevněné, kterou na englishbooks nabízí.

Re: Re: dotaz

Hm, tušila jsem to, také upravím své přání a zkrotím svou touhu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: dotaz

Aha, tak to si budu muset upravit wish list k Vánocům :)

Re: Re: Re: dotaz

Pokud jsem to pochopil správně já. :-)

Re: dotaz

Ano, pochopili jste to správně. Sleva 20% se bude odečítat z běžné ceny (v našem e-shopu té přeškrtnuté). Jinými slovy se sleva z 10% navýší na 20%.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 14 lety

Re: dotaz

Ano, pochopili jste to správně. Sleva 20% se bude odečítat z běžné ceny (v našem e-shopu té přeškrtnuté). Jinými slovy se sleva z 10% navýší na 20%.

Re: Re: dotaz

děkujeme za objasnění :)

jeeeeej

Aj ja sa teším…mám už niečo i vyhliadnuté… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.