Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Dotaz

Na to se ptejte přímo na englishbooks, určitě dostanete odpověď.

Re: Re: Dotaz

To jsem samozřejmě udělala, jen aby mi odpověděli včas :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 14 lety

Re: Re: Dotaz

To jsem samozřejmě udělala, jen aby mi odpověděli včas :-(

Re: Re: Re: Dotaz

Odpověď jsme Vám zaslali na Váš mail …

A co leden?

Byl tenhle měsíc Englishbooks Day? Pořád na něj čekám a nejsem si jistá jestli jsem ho nepřehlédla. Nebo snad E. D. byly jenom před Vánocmi?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od anta01 vložený před 14 lety

A co leden?

Byl tenhle měsíc Englishbooks Day? Pořád na něj čekám a nejsem si jistá jestli jsem ho nepřehlédla. Nebo snad E. D. byly jenom před Vánocmi?

Re: A co leden?

ještě nebyl

Na dnešek jsem čekala jako na smilování(Longman Dictionary of Contemporary English a Oxford Collocations Dictionary už jsou objednané).Teď bych jen na tu postupně se rozrůstající knihovnu potřebovala větší byt :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od anta01 vložený před 14 lety

A co leden?

Byl tenhle měsíc Englishbooks Day? Pořád na něj čekám a nejsem si jistá jestli jsem ho nepřehlédla. Nebo snad E. D. byly jenom před Vánocmi?

Re: A co leden?

Taky jsem si říkal, že jsem ho asi prošvihnul, a ejhle – on je posledního :-).
Škoda, že titul, na který čekám, vyjde v až v květnu :-(.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: A co leden?

ještě nebyl

Re: Re: A co leden?

Ještě že tak :-D. Už jsem si objednala a nemůžu se dočkat!

Nemohla jsem odolat, už jsem si brousila zuby na Oxford Collocations Dictionary nějaký ten pátek a teď mám „výmluvu“ si ho koupit .. znáte to … :-D :-D :-D

Sleva 20%

Dobrý den,
Chtěl bych se jen zeptat na jednu věc, objednal jsem si právě dnes z englishbooks.com English Grammar in use, avšak sleva 20% mi je počítána z běžné ceny, a ne položky „naše cena“ která je samozřejmě nižší, v mém případě o nějakých 60 korun,
proto mě zajímá, zda se nemá sleva 20% počítat ze slevněné( naší) ceny, namísto odpočtu z ceny běžné.

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman vložený před 14 lety

Sleva 20%

Dobrý den,
Chtěl bych se jen zeptat na jednu věc, objednal jsem si právě dnes z englishbooks.com English Grammar in use, avšak sleva 20% mi je počítána z běžné ceny, a ne položky „naše cena“ která je samozřejmě nižší, v mém případě o nějakých 60 korun,
proto mě zajímá, zda se nemá sleva 20% počítat ze slevněné( naší) ceny, namísto odpočtu z ceny běžné.

Děkuji

Re: Sleva 20%

Jak je v článku napsáno, sleva 10% je v den této akce pro vás navýšena na 20%, není to tedy sleva 20% z již o 10% zlevněné částky, ale celková sleva 20%.

SVK

Tiež by som si rada niečo objednala, no potrebovala by som to poslať na Slovensko. Bol by s tým problém?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabriela11182 vložený před 14 lety

SVK

Tiež by som si rada niečo objednala, no potrebovala by som to poslať na Slovensko. Bol by s tým problém?

Re: SVK

už som to našla… idem hodiť niečo do e-shopu :-)

Tak dnešní Englishbooks day jsem přivítala, ale co jsem udělala? Objednala jsem si knihy a nenapsala heslo! :shock: Po noční jsem byla jaksi momentálně opožděná. Naštěstí jsem si to hned uvědomila a tak jsem poslala opravu a napsala jsem, jak k tomu došlo a v Englishbooks byli velice vstřícní a plní pochopení a slevu mi poskytli. Tak bych je chtěla veřejně pochválit, jak si své zákazníky hýčkají. Moc děkuji.
Příště se na to radši nejdříve vyspím. :-D

zajímavé

To je hrozně zajímavé. Já se vždycky těším celý měsíc na EBD, že si něco koupím. A pak když je tady tak mě přejde chuť.

Re:

Musím také potvrdit, že nakladatesltví je opravdu velmi vstřícné. Zkouším jejich trpělivost při každém EBD a jsem velmi ráda, že mi vždy vyšli vstříc, minule jsem se dokonce nechala nachytat, poslali totiž ihned první fakturu již s 20% slevou a já pořád čekala, až přijde druhá, skutečná … :-) I to jsme vyřešili. Jen bych potřebovala poradit, co si mám objednat příště, vůbec se v nové anglické literatuře neorientuju. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.