Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

Re: Re:

nejsem si úplně jistá, protože v potvrzení objednávky mi přišla běžná suma, tj. 10%, takže čekám, že dobírka přijde na menší sumu,než je potvrzení objednávky, tak schválně :-)

Re: Re: Re:

Viz výše komentář od englishbooks.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

Re: Re:

nejsem si úplně jistá, protože v potvrzení objednávky mi přišla běžná suma, tj. 10%, takže čekám, že dobírka přijde na menší sumu,než je potvrzení objednávky, tak schválně :-)

Re: Re: Re:

Ano, dobírka Vám přijde na nižší cenu – při vyřizování objednávky Vám totiž slevu navýšíme na 20%. V mailu o odeslání zásilky budete informováni, jaká je přesná konečná cena Vaší objednávky po 20% slevě.

objednáno

Tak jsem si objednal čtrnáct knížek za skoro tři a půl tisíce. To zase přijde krabice :-).
Ani mi nevadí, že mi do práce cesta vlakem zabere hodinu – zabavím se čtením (případně spaním) :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

objednáno

Tak jsem si objednal čtrnáct knížek za skoro tři a půl tisíce. To zase přijde krabice :-).
Ani mi nevadí, že mi do práce cesta vlakem zabere hodinu – zabavím se čtením (případně spaním) :-).

Re: objednáno

to je úžasnééé!! :-)

chci si objednat knihu a tedka jsem na kroku 2\3, můžu dát tu platbu předem, když už to banka dneska stejně nevyřídí, takže to nestihnu?? já jsem že to stojí méně než ta dobírka, tak nevím, co mám vybrat… :? :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

chci si objednat knihu a tedka jsem na kroku 2\3, můžu dát tu platbu předem, když už to banka dneska stejně nevyřídí, takže to nestihnu?? já jsem že to stojí méně než ta dobírka, tak nevím, co mám vybrat… :? :?:

Re:

a ještě jeden dotaz: s vánoční slevou už ta 20% asi nejde kombinovat že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

Re:

a ještě jeden dotaz: s vánoční slevou už ta 20% asi nejde kombinovat že?

Re: Re:

Dobrý večer, nezáleží na tom, kdy zašlete příkaz k úhradě, ale kdy pošlete objednávku. Pokud ji zašlete do dnešní půlnoci, slevu 20% máte zajištěnou. Každopádně u večerních objednávek s platbou předem prosíme rozhodně vyčkejte, do zítřka – kdy vám správná částka k úhradě bude sdělena mailem (bude již snížena o 20%). Poštovné při platbě předem činí 65,–, kdežto na dobírku je to 95,–.

20% slevu můžete kombinovat s akcí Penguin Readers 3+1 zdarma, ale ne s 10 vybranými tituly Pearson Longman, na které je již akční vánoční sleva 40% (seznam titulů najdete na našich stránkách v levém panelu). Toto je také uvedeno na této stránce výše (u oznámení hesla).

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Ano, dobírka Vám přijde na nižší cenu – při vyřizování objednávky Vám totiž slevu navýšíme na 20%. V mailu o odeslání zásilky budete informováni, jaká je přesná konečná cena Vaší objednávky po 20% slevě.

Re: Re: Re: Re:

Mně se tam ale ukázala cena stejná (tj. 10%)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

objednáno

Tak jsem si objednal čtrnáct knížek za skoro tři a půl tisíce. To zase přijde krabice :-).
Ani mi nevadí, že mi do práce cesta vlakem zabere hodinu – zabavím se čtením (případně spaním) :-).

Re: objednáno

teda to jsem břídil, já mám objednány jen 4 knihy :-)

Tak jsem si taky objednala dva vánoční dárky,ale Ježíšek je mrcha :-D .Prý se smím podívat až pod stromečkem :? .

doručení

objednala jsem si teď v listopadovém dnu a za dva dny jsem měla knížky doma, byl to fofr :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

doručení

objednala jsem si teď v listopadovém dnu a za dva dny jsem měla knížky doma, byl to fofr :-)

Re: doručení

Souhlasím :) Už je mám taky doma, teď už jen čekat na Vánoce :)

Dotaz

Tak jsem pořád váhala nad Penguin 3+1, ale teď už teda nemůžu odolat :-) a chci si 4 knížky koupit. Ale u jedné (Gejša) je napsané, že bude až v lednu. Dá se tedy ta knížka objednat už teď v akci 3+1 (že by dorazila zvlášť až v lednu) a pokud ano, jak by to bylo s poštovným, platila bych ho 2×? Díky za odpověď.

Dárky

tak jsem také objednala :-) snad to potěší hned několikrát, protože knížky zjednodušené četby dostane sestra, která tak zpestří hodiny AJ svým žáčkům :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 14 lety

Dotaz

Tak jsem pořád váhala nad Penguin 3+1, ale teď už teda nemůžu odolat :-) a chci si 4 knížky koupit. Ale u jedné (Gejša) je napsané, že bude až v lednu. Dá se tedy ta knížka objednat už teď v akci 3+1 (že by dorazila zvlášť až v lednu) a pokud ano, jak by to bylo s poštovným, platila bych ho 2×? Díky za odpověď.

Re: Dotaz

Na to se ptejte přímo na englishbooks, určitě dostanete odpověď.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.