Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Parada, přesně podle plánu. :-) :-) :-)

Jupíí, už jdu na to!!!

Také objednáno, už se na knížky těším :-)

Bude?

Ahoj všichni. Tak pořád čekám a čekám, už docela dlouho. Doufala jsem, že si stihnu před létem objednat zásobu knížek na dovolenou, ale nemám štěstí. No, ještě chvíli počkám, a pak holt asi budu muset bez slevy :) Každopádně „I am looking forward to the next Englishbooks day!“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivana vložený před 13 lety

Bude?

Ahoj všichni. Tak pořád čekám a čekám, už docela dlouho. Doufala jsem, že si stihnu před létem objednat zásobu knížek na dovolenou, ale nemám štěstí. No, ještě chvíli počkám, a pak holt asi budu muset bez slevy :) Každopádně „I am looking forward to the next Englishbooks day!“

Re: Bude?

Ano taky vyhlížím a zatím marně…

Re: Bude?

Sláva! Díky! Hned jdu na to :)

Taky už jsem potřeboval doplnit knihovničku, přišlo ti akrorát :-)

Budu se modlit, aby srpnový EBD byl až po 20., potřebuju objednat knížky, ale do 20. jsem pryč:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Budu se modlit, aby srpnový EBD byl až po 20., potřebuju objednat knížky, ale do 20. jsem pryč:-)

Re:

Cha! Ještě že jsem dorazil dřív :-D Jinak musim říct, že objednávací systém englishbooks.cz je skvělý (dlouho jsem neobjednával, naposledy ve starém). Rychlý, přehledný, intuitivní…Pochva­la!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Re:

Cha! Ještě že jsem dorazil dřív :-D Jinak musim říct, že objednávací systém englishbooks.cz je skvělý (dlouho jsem neobjednával, naposledy ve starém). Rychlý, přehledný, intuitivní…Pochva­la!

Re: Re:

Děkujeme :-)

Re: Re: dotaz

Pokud je to tak, pak EB Day v podstatě nemá smysl, protože EB obdobné slevy(15–20%) nabízí běžně, i když zrovna EB Day není.

Bude v prosinci ještě EBD nebo už jsem ho propásl?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johny vložený před 12 lety

Bude v prosinci ještě EBD nebo už jsem ho propásl?

Re:

today…

Dobry den, protoze u komentářů nejsou data, chtěla bych se zeptat, jestli ješte stále bývá EBD. Je únor 2012 :-) Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ramel vložený před 12 lety

Dobry den, protoze u komentářů nejsou data, chtěla bych se zeptat, jestli ješte stále bývá EBD. Je únor 2012 :-) Děkuji.

Re:

U komentářů jsou data. Stačí najet myší nad malé hodiny vedle jména autora komentáře.
A ano, EBD jsou stále aktuální :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.