Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Zrovna včera jsem si chtěl objednat, knížky na Vánoce. Ještě že jsem na to zapomněl a objednal je na Englishbooks day. Skvělá akce děkuji. A ještě můžu vyhrát, i když s mým štěstím spíš ne :-) .

FB

Ahá, dnes souhra s FB akcí u Vás:) Kdyby to tak šlo zkombinovat:)

Tak když jsem nic nevyhrála ve velké seriálové soutěži, tak jsem si tedy Ježíška objednala na Englishbooks :-)

Koukám, další EBD – no minule jsem si zásobu udělala, tak to nechám zase do příště :-)

Problém

Zkoušel jste již někdo dnes objednávat z EB? Čekala jsem po kliknutí na tlačítko odeslat něco jako potvrzení objednávky, ale místo toho se načte prázdná bílá stránka. Myslím, že se objednávka ani neodeslala. Poradíte?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 13 lety

Problém

Zkoušel jste již někdo dnes objednávat z EB? Čekala jsem po kliknutí na tlačítko odeslat něco jako potvrzení objednávky, ale místo toho se načte prázdná bílá stránka. Myslím, že se objednávka ani neodeslala. Poradíte?

Re: Problém

Stalo se mi totéž, pokusila jsem se objednat ještě jednou (s tím, že do poznámky jsem jim napsala, že je to druhý pokus), a zase žádné potvrzení a na monitoru byla jen prázdná stránka – tak uvidíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

Re: Problém

Stalo se mi totéž, pokusila jsem se objednat ještě jednou (s tím, že do poznámky jsem jim napsala, že je to druhý pokus), a zase žádné potvrzení a na monitoru byla jen prázdná stránka – tak uvidíme.

Re: Re: Problém

To jsem zkoušela taky a nic, dokonce i v jiném prohlížeči ale bez výsledku. Myslím, že by se nějaký potvrzení ukázat mělo nebo by mělo něco přijít na mail…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 13 lety

Re: Re: Problém

To jsem zkoušela taky a nic, dokonce i v jiném prohlížeči ale bez výsledku. Myslím, že by se nějaký potvrzení ukázat mělo nebo by mělo něco přijít na mail…

Re: Re: Re: Problém

EB má pravděpodobně dnes nějaký problém, protože IE mi dokonce napsal, že stránky mají pravděpodobně chybu v programování nebo probíhá údržba serveru.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Problém

EB má pravděpodobně dnes nějaký problém, protože IE mi dokonce napsal, že stránky mají pravděpodobně chybu v programování nebo probíhá údržba serveru.

Re: Re: Re: Re: Problém

Objednávky nám normálně chodí …?? Pokud problém přetrvává, pak prosím pošlete objednávku mailem. Děkujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 13 lety

Problém

Zkoušel jste již někdo dnes objednávat z EB? Čekala jsem po kliknutí na tlačítko odeslat něco jako potvrzení objednávky, ale místo toho se načte prázdná bílá stránka. Myslím, že se objednávka ani neodeslala. Poradíte?

Re: Problém

:-( celý leden čekám a když se dočkám, tak EB nefunguje. Nu co, zkusila jsem to poslat a uvidíme:-)

Re: Re: Problém

Moc se omlouváme – skutečně teď dochází při objednávání k nějakým výpadkům :-( objednávky mailem s uvedením hesla také samozřejmě platí. Děkujeme za pochopení.

únorový den

Byl už v únoru englishbooks day? Netrpělivě ho vyhlížím :-)

Tak objednáno :-) dnes vše funguje bez problémů :-) můžete objednávat také, i když méně objednávek, větší šance pro mě na vítězství :-)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 13 lety

Tak objednáno :-) dnes vše funguje bez problémů :-) můžete objednávat také, i když méně objednávek, větší šance pro mě na vítězství :-)))

Re:

S žádným vítězstvím ani nepočítám, ale jsem ráda, že tentokrát se mi to podařilo objednat :c))) (A budu mít další zásobu čtiva)

Jaká příjemná zpráva, že po náročném týdnu je tu EBD :) Vážně umíte potěšit :) už se těším na knihy :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.