Help for English

Ohlédnutí za rokem 2009

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2009

 

Se zájmem jsem si přečetla „uvítací článek“ pro rok 2010. Je opravdu neskutečné, jak jste dokázali rozvinout a zpřístupnit tyto stránky tolika návštěvníkům. Vaše práce, píle, znalosti a umění činí tento web jedinečným.
Ano, Help for English žije a je přítelem a rádcem všem, kteří se chtějí naučit angličtinu. Proto hlavně Vám, všem autorům patří veliký dík.
Těším se na další setkávání a učení v roce 2010 a přeji všem krásný rok. Georgia.

Je to až neskutečné jak se HFE rychle rozrostlo. Vzpomínám si Marku, jak jsi na srazu říkal, že jste byli rádi za každých cca 30 návštěvníků, kteří sem přišli. Myslím, že teď už nemusíte mít žádné obavy.

Na nová překvapení se určitě těším. Dávám si novoroční předsevzetí (snad mi nějakou chvíli vydrží), že se budu účastnit všech soutěží, protože minulý rok mi to nějak nevycházelo.

Samozřejmě přeji šťastný nový rok všem učitelům, studentům, kteří po celý rok neustále trápí své učitele angličtiny a vůbec všem ostatním, kteří HFE navštěvují. :-)

Musím říct, že už se těším na nová dobrodružství z HFE v roce 2010 :-) Je to tady opravdu kouzelné, dřív jsem sem chodil jen zřídka, ale poslední (skoro) rok jsem tady skoro časteji než na Facebooku :-) Velice mě motivují skvěle (i grafiky) zpracované testy, možnost zeptat se na chyby, soutěže mě také baví (dokonce mi ani nevadí, když nevyhraju :-D) no a gramatické články, to je kapitola sama pro sebe.

Pokaždý když už si člověk myslí, že všechno zná, všechno ví, tak stačí chvilku zabrouzdat a odchází s další dvacítkou článků a zjistí, že toho zas tolik nezná a neumí :-D

Pamatuji si, že mě nejvíc potěšila frekvence článků o letních prázdninách. Psal jste, že aktivita bude nižší, tak jsem si řikal, že to bude okurkovka. No a k mému překvapení zde byl nový článek myslím obden.

No, přeji Vám do nového roku spoustu energie, aby Vás tvorba stránek neustále bavila a nám studentům, abychom se pořád zlepšovali, objevovali nové věci a hlavně, aby nás studium naplňovalo :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jesse vložený před 14 lety

Musím říct, že už se těším na nová dobrodružství z HFE v roce 2010 :-) Je to tady opravdu kouzelné, dřív jsem sem chodil jen zřídka, ale poslední (skoro) rok jsem tady skoro časteji než na Facebooku :-) Velice mě motivují skvěle (i grafiky) zpracované testy, možnost zeptat se na chyby, soutěže mě také baví (dokonce mi ani nevadí, když nevyhraju :-D) no a gramatické články, to je kapitola sama pro sebe.

Pokaždý když už si člověk myslí, že všechno zná, všechno ví, tak stačí chvilku zabrouzdat a odchází s další dvacítkou článků a zjistí, že toho zas tolik nezná a neumí :-D

Pamatuji si, že mě nejvíc potěšila frekvence článků o letních prázdninách. Psal jste, že aktivita bude nižší, tak jsem si řikal, že to bude okurkovka. No a k mému překvapení zde byl nový článek myslím obden.

No, přeji Vám do nového roku spoustu energie, aby Vás tvorba stránek neustále bavila a nám studentům, abychom se pořád zlepšovali, objevovali nové věci a hlavně, aby nás studium naplňovalo :-)

Re:

s HFE ;-)

Re: Re:

bože, doufám, že si děláte srandu… ;-)

Re: Re:

A kolik čárek tam chybí tobě, člověče!?

Re: Re:

Vy jste evidentně odborník na slovo vzatý! :-D A proto nemusíte psát čárky, diakritiku, tečky… :-D ROFL

Do nového roku s novou odvahou!

Jsem ráda,že i já patřím do skupiny lidí,kteří sem přišli minulý rok poprvé.Nelituji a těším se na další setkávání a snad i spolupráci.Vy,pa­ne Víte,a vy všichni ostatní, mi svojí pílí a aktivitou dodáváte neskutečně moc energie a síly k dalšímu učení.Díky!

Já se vždycky těším na tento novoroční sumarizující článek, protože je celé dění, co tu po celý rok probíhalo tak nějak v kostce a každý si tak může udělat představu, co všechno se tu stalo/děje/bude dít a kolik lidí je už teď vlastně z HFE spojeno. Jen ať to tak vydrží :-)

Re: Re:

Loool, dobrej vtip. :D

Gratuluji

Také se každý rok těším na tento článek. Statistiky jsou skvělá věc, zvláště, když jsou čísla ještě lepší než loni.

Je super pozorovat, jak vaše tvrdá práce slaví každý rok tak velké úspěchy.

Přeji mnoho dalších úspěchů v letošním roce. :)

Gratulace a poděkování

Připojuji se ke gratulacím a zároveň děkuji za tento super web na který mohu posílat všechny svoje žáky za dalším studiem.
Hodně zdraru v roce 2010!
Katka

Moc Vám děkuji za úsilí, které těmto stránkám věnujete a jsem moc ráda, že jsem je objevila. Do Nového roku Vám přeji hodně úspěchů, dalších nadšených studentů a zdraví a sílu do další práce.
Hodně zdraví a štěstí přeju i všem „spolužákům“ na tomto webu.

Akorát jste tam ještě zapomněli dát graf stoupající křivky počtu lidí, jež trpí krutými abstinenčními příznaky po nové verzi Language Lab . :shock:

Také se připojuji s gratulací a jeho tvůrcům chci poděkovat za čas a energii, kterou věnovali těmhle bezva stránkám. Do nového roku 2010 přeju všem hodně úspěchů!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.