Help for English

Vocabulary test: Life and Death

Komentáře k článku: Vocabulary test: Life and Death

 

the death

Jejej neuznali jste mi „the death“. Bohužel zrovna čtu terry Pratcheta a vystupuje tam tuším „the Death“…takže jsem se nechal zmást!

Jejda,na jednu otázku jsem jaksi zapomněla,ale jinak to šlo dobře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

the death

Jejej neuznali jste mi „the death“. Bohužel zrovna čtu terry Pratcheta a vystupuje tam tuším „the Death“…takže jsem se nechal zmást!

Re: the death

Ne, i v Pratchettovi je jen DEATH.

6tá věta

Thomas Paine was wanted (sth) Jak se tato věta v trpném rodě přeloží do češtiny?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: the death

Ne, i v Pratchettovi je jen DEATH.

Re: Re: the death

Ajo! Tak proč… :--/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od snory vložený před 14 lety

6tá věta

Thomas Paine was wanted (sth) Jak se tato věta v trpném rodě přeloží do češtiny?

Re: 6tá věta

T. Paine byl hledaný v Anglii (jako zločinec), živý či mrtvý…

the death, a dying weapon

8 z 10 8-)
8)Myslel jsem, že smrt je jen TA jedna, tak jsem dal the death.
9) Deadly jsem považoval za něco jako smrtelně, jako smrtící mi tam víc sedělo dying. No, holt v mých rukou zbraně umírají, jsem pacifista. :)

ta smrt

já to ještě opravila z „death“ na „the death“ – brala jsem to podle „the Sun“, které je taky jen jedno :(, ach jo.

Teda, ta první věta se mi vůbec nelíbí… pokud to teda chápu dobře, že jde o suicide…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Teda, ta první věta se mi vůbec nelíbí… pokud to teda chápu dobře, že jde o suicide…

Re:

Ale vůbec ne… může to bejt o čemkoliv. „Jestli s tím chceš praštit, udělej to. Je to tvůj život.“ třeba chce praštit s kariérou, s angličtinou …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: the death

Ne, i v Pratchettovi je jen DEATH.

Re: Re: the death

Ano, také teď čtu Prattcheta a můžu potvrdit, že je tam jen DEATH s velkým D.

It was such a breeze :-)

… ale některé otázky byly takové negativistické … třeba ta, že nás smrt všechny jednou dostane … :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Ale vůbec ne… může to bejt o čemkoliv. „Jestli s tím chceš praštit, udělej to. Je to tvůj život.“ třeba chce praštit s kariérou, s angličtinou …

Re: Re:

Uff, už jsem se lekl, že začínáš být pesimista :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

It was such a breeze :-)

… ale některé otázky byly takové negativistické … třeba ta, že nás smrt všechny jednou dostane … :-)

Re:

To mi připomnělo film Final Destination.

tjtjtj! 100%! konečně jednou zase! to mám radost – nejen z výsledku, ale aji jsem se dozvěděla dvě nové věcičky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.