Help for English

Cloze: The End of the World

Komentáře k článku: Cloze: The End of the World

 

IS open to …

Dobrý večer,
chtěla jsem zkusit něco méně fádního než ´is´, ale ´stays´nebylo dobře. Mohlo by být ´remains´? A nemělo by Earth být s určitým členem? Dík za odpověď a skvělé stránky vůbec. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Buff vložený před 14 lety

IS open to …

Dobrý večer,
chtěla jsem zkusit něco méně fádního než ´is´, ale ´stays´nebylo dobře. Mohlo by být ´remains´? A nemělo by Earth být s určitým členem? Dík za odpověď a skvělé stránky vůbec. :-)

Re: IS open to …

REMAINS by šlo, STAYS s tím mo nekolokuje.

EARTH může být se členem i bez, viz náš článek o planetách.

:-) no moc hezký testík, 80%, jsem docela mile překvapená, i když jedna hodně zbytečná chyba, jinak u 1) jsem taky měla ought…a tu větu believers in a doomsday… jsem nějak nepochopila a špatně přeložila…zajímavý článek!

…in swirl of…?

Nešlo by ve druhé větě od konce použít „in swirl of“?

However, in swirl of all the speculation,…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eso Rimmer vložený před 14 lety

…in swirl of…?

Nešlo by ve druhé větě od konce použít „in swirl of“?

However, in swirl of all the speculation,…

Re: …in swirl of…?

a na to jste přišel/přišla jak?

zdravím,

u věty:

Believers… doom´s-day-scenario

mi naprosto přirozené připadne „of“. Proč „in“ ?????????????

díly

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ailohwirre vložený před 14 lety

zdravím,

u věty:

Believers… doom´s-day-scenario

mi naprosto přirozené připadne „of“. Proč „in“ ?????????????

díly

Re:

Myslím, že je to v testu vysvětlené. Čtete vysvětlení?

Re: Re: 100%, ale…IN DESPITE OF

Ha, dosud bych pudově měl za to, že se dá říct „in spite of“ a „despite of“, ale ne „in despite of“. Díky téhle diskusi s překvapením zjišťuji, že „in despite of“ bylo dost dobré Shakespearovi. To prosím pěkně nemíním jako žádný argument proti slovníkům nebo čemukoliv, jen jako informaci hodnou pozornosti.

Re: Re: …in swirl of…?

No myslel jsem jakože „ve víru spekulací“. :-)

80, nakonec lepší, než jsem si myslela, že to dopadne, ale testík mi dal docela zabrat

Dobrý den. Něšlo by v poslední větě: No one can really know…Použít nobody jako možnou odpověď? Děkuji

Noo celkem tezkej testik,ale hezkej :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr 2 vložený před 11 lety

Dobrý den. Něšlo by v poslední větě: No one can really know…Použít nobody jako možnou odpověď? Děkuji

Nobody se píše dohromady, takže v tomto testu by to nešlo, nedoplňuje se část slova. Ale jinak by to šlo, jen si myslím, že spíše se používá právě to no one.

Hezký testík :) Pár chyb z blbosti… :D

Klasika, hned první špatně… dal jsem tends, prostě to bylo první co mě napadlo, appears a seems je asi lepší… jinak ostatní dobře… hezký cvičení…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.