Help for English

Postcrossing - pohlednice z celého světa

Komentáře k článku: Postcrossing - pohlednice z celého světa

 

To zni opravdu lakave, taky do toho pujdu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 14 lety

Zip code

Ahoj, jak píšete 6místní zip code na pohled, který na něj má jen 5 políček?

Re: Zip code

Wenra, ta políčka na PSČ jsou jenom na česká PSČ. Když píšeš zahraniční adresu, nech je všechna nevyplněná. Když je vyplníš, zmateš zbytečně ten stroj, který třídí poštu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od freebeast vložený před 14 lety

Re: Awesome!

píšu si dopisy s američankou a dávám na obálku dve 10 kč známky. Dle české pošty to vychází na oněch cca 18,– ale takové známky asi neseženeme že :-)

Re: Re: Awesome!

ale ano :-)
to byste se divili co znamek vydava Ceska posta, na strankach CP je i emisni plan............ 18 kc myslim, ze byla vydana k ZOH........­..10 korunova je s nejnizsi hodnotou, ktera letos vyjde :-)

ttjj, zajíímavéé! zkusím to! :-)

Také jsem se zaregistroval, vyžádal si adresu a zítra jdu koupit nějaký pohled mého města. A hned posílám. Uvidím kdy se mi vrátí nějaký ten pohled. :-D

Taky zkusim zitra nejak zjistit jakou znamnku tam mam nalepit aby se to dostalo do „dalneho ruska“ :) (to je prvni adresa ktera mi vyjela :)"

Bezva!!! Také to¨vyzkouším :-)

Super

Hned jsem vyzkoušela, vyskočilo mi USA, Belgie a Německo. Dopisuji si s lidma z různých zemí (www.interpals.net)tak jsem zvědavá na toto.

taky jsem podlehla :o)

ja mam finsko, rusko, litvu, kazachstan a nemecko :o) a hned prvni osoba je velky fanousek DM coz sem i ja ..mile !

Wow! Tak tohle musím zkusit, je to skvělý nápad! :-)

Tak já jsem se už taky zaregistroval a posílám pohled do Indonésie a do Nizozemska.

dneska sem odeslal. jen doufam, ze se moje pohlednice neztrati kdesi v sopecnym prachu… :-)

Dík za tip! :o)

Tak taky jsem neodolal a včera jsem poslal první dva pohledy.Jeden do Malajsie a druhý slečně do Kalifornie, USA.Ještě mi to vyplivlo Německo, Polsko a Holandsko 8-)

chatnick

1. řádek – jméno, 2. řádek ulice a číslo, 3. řádek PSČ a město 4. řádek stát
a jsem tam… jenom nevím co si tam počnu, když neumím anglicky :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.