Help for English

Postcrossing - pohlednice z celého světa

Komentáře k článku: Postcrossing - pohlednice z celého světa

 

Také to vyzkouším!!:)

Skvělý nápad! Posílám do Japonska, Rumunska a Brazílie:-)

Vypadá to na pořádný nárůst „postcrossingařů“ z Česka,i mí známí jsou z toho nadšení.Takže Eliso ,velký dík za článek !!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danae13 vložený před 14 lety

Vypadá to na pořádný nárůst „postcrossingařů“ z Česka,i mí známí jsou z toho nadšení.Takže Eliso ,velký dík za článek !!!

Re:

Není zač, ráda jsem se s vámi o tuhle bezva věc podělila a jsem ráda, že článek zaujal ;-)

ahoj všem, taky moc díky za perfektní odkaz ;-) … ale už sem narazila na první problém, napsala jsem 3 pohlednice do Ruska, Činy a Taiwanu a všechny psacím … nevíte, jestli s tím nebudou mít malinko problém? uvědomila sem si to až potom :?

Tak už jsem se taky zaregistrovala a poslala prvních pět pohledů. Nadšeně jsem o tom vyprávěla v práci, takže se přidali i další kolegové :-) Je to fakt návykový, kam přijdu, tak koukam, jestli tam nemají nějaké pěkné pohledy, které by udělaly někomu radost :-)

ahoj, přide mi to jako supr nápad.Možná se přihlásím :-D jen mám dotaz na ochranu osobních údajů.Je ochrana osobních údajů v tomto projektu nějak zajištěna? Nehrozí zneužití? Mohl by mi to někdo vysvětlit?

Tak jsem neodolala, vygenerovala opatrně první adresu (hned USA), narazila na prima člověka a teď už mám poslaných 5 pohledů – USA, Nizozemí, Rusko, Finsko, Taiwan. Opravdu pestrá směsice zemí a lidí :-) A teď se nemůžu dočkat, až moje pohledy dorazí!! A až mě přijde pohled…a až budu moci poslat další…jsem ztracená :-D díky za skvělý odkaz, moc si to užívám.

jinak teda diky sopce do nemecka to slo 5 dni finsko a litva 8 a ti zbyli 2 jeste nic
jsem zvedava kdy prijde muj prvni a odkud :)

díky za skvělý tip, je to návykové jako HFE :-D :-D už jse posílala do Holanska, Finska, Ruska a za 4 dny od doručení mi přišel první pohled z Finska…radost je obrovská…kolegyně z práce také infikovány…Elise Day díky :-D

Díky za skvělý článek. Včera jsem našla ve schránce první pohled. Přišel až z Taiwanu.

Re:

Taky jsme to zkusili. Už máme doma dva pohledy, jeden z Francie a jeden z Kalifornie.

A jsou doma :)

Tak už mi dorazilo 8 pohledů. :-D Už se těším na další.

fotografie pohlednice

Prosím radu, poslala jsem pohled a pak jsem zjistila, že je uvnitř naskenovaný (samozřejmě jen obrázek, ne můj anglický pokus o konverzaci),ale jak se to tam dává? Přišla mi pohlednice a když jsem ji zaregistrovala, hned se ukázala v plné kráse. Takže ji tam odesílatel musel vložit. Poradíte mi, jak? Děkuju a dík za dobrý nápad – ať žije postcrossing

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

fotografie pohlednice

Prosím radu, poslala jsem pohled a pak jsem zjistila, že je uvnitř naskenovaný (samozřejmě jen obrázek, ne můj anglický pokus o konverzaci),ale jak se to tam dává? Přišla mi pohlednice a když jsem ji zaregistrovala, hned se ukázala v plné kráse. Takže ji tam odesílatel musel vložit. Poradíte mi, jak? Děkuju a dík za dobrý nápad – ať žije postcrossing

Re: fotografie pohlednice

Když si rozkliknete ID té vaší pohlednice, je tam takové zelené kolečko a v něm + a nápis Upload your postcard. A tam si vyberete, kde máte ve vašem PC uložený ten naskenovaný obrázek a znovu zmáčknete Upload…Happy postcrossing :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.