Help for English

Postcrossing - pohlednice z celého světa

Komentáře k článku: Postcrossing - pohlednice z celého světa

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 14 lety

Re: fotografie pohlednice

Když si rozkliknete ID té vaší pohlednice, je tam takové zelené kolečko a v něm + a nápis Upload your postcard. A tam si vyberete, kde máte ve vašem PC uložený ten naskenovaný obrázek a znovu zmáčknete Upload…Happy postcrossing :-)

Re: Re: fotografie pohlednice

Děkuju :-)

Děkuju

Ahoj. Tak dnes mi přišly mé první tři pohlednice-ze Švýcarska, Finska a Norska. Chtěl jsem jen poděkovat za článek o tomto skvělém projektu. Je to moc fajn. Díky.

Díky

Díky za senzační typ. Celý život sbírám pohledy a tohle je příležitost, kterou si nemůžu nechat ujít. Už mám odeslány tři, jen mám potíže sehnat některé náměty, přece jen výběr v papírnictví není velký. Takže teď stojím na Jurgenovi z Německa, který chce pohled s citáty. Ach jo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anděl1982 vložený před 14 lety

Díky

Díky za senzační typ. Celý život sbírám pohledy a tohle je příležitost, kterou si nemůžu nechat ujít. Už mám odeslány tři, jen mám potíže sehnat některé náměty, přece jen výběr v papírnictví není velký. Takže teď stojím na Jurgenovi z Německa, který chce pohled s citáty. Ach jo.

Re: Díky

Taky jsme s manželkou zjistili, že výběr pohlednic už není to, co býval. Holt se dnes už posílají méně a méně.

Tak jsem právě dostal první dvě pohlednice z Finska a Německa. Akorát že paní z Německa mi odpověděla německy, a tak mi to, s moji chatronou znalostí, dalo pěknou fušku než jsem zjistil alespoň podstatu toho, co mi paní psala :-)

Pohledománie :-D

Mě postcrossing taky dostal :-) v každém městě, kam přijedu obíhám trafiky a papírnictví a sháním zajímavé pohledy. Už mám 12 odeslaných a 8 doručených :-) Teď po mě chce paní z Thajska pohled hřbitova, hrobů, svíček nebo koster!! Tak to asi bude mít smůlu…A jinak už jsem si také díky tomuto projektu začala dopisovat s moc milou paní z USA :-)

Odeslání pohledu

Také jsem neodolala a zaregistrovala jsem se.Vygenerovala jsem si 5 adres,které voní dálkou(Taiwan,U­SA,Finsko…)a celý den se těším jako malé dítě pro koho jaký vyberu pohled a copak jim tam pěkného s mojí nedokonalou angl.napíšu :-D Teď mě jen zajímá,zda vše zvládnu odeslat-zadám kód a příjemce, až jej obdrží,tak udělá totéž.Jestli jsem ale dobře pochopila celý systém,tak musím asi pohled před odesláním naskenovat do svého PC,že?Děkuji předem za radu a Elise Day za skvělý článek a moc se těším,až mi přijde první pohled!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marta vložený před 14 lety

Odeslání pohledu

Také jsem neodolala a zaregistrovala jsem se.Vygenerovala jsem si 5 adres,které voní dálkou(Taiwan,U­SA,Finsko…)a celý den se těším jako malé dítě pro koho jaký vyberu pohled a copak jim tam pěkného s mojí nedokonalou angl.napíšu :-D Teď mě jen zajímá,zda vše zvládnu odeslat-zadám kód a příjemce, až jej obdrží,tak udělá totéž.Jestli jsem ale dobře pochopila celý systém,tak musím asi pohled před odesláním naskenovat do svého PC,že?Děkuji předem za radu a Elise Day za skvělý článek a moc se těším,až mi přijde první pohled!

Re: Odeslání pohledu

Pohled můžete naskenovat a pomocí upload si ho uložit na svém profilu. Ale není to podmínkou, jen pokud je chcete mít na své postcard wall. Ten kód napíšete na pohled, který budete odesílat a adresát ho pomocí toho kódu zaregistruje a Vy tak budete vědět, že byl pohled doručen. A zároveň někdo dostane Vaši adresu a budete se moci těšit na pohled z neznámé země :-) A pak zase Vy zaregistrujete stejným způsobem doručený pohled. Ať se Vám postcrossing líbí .-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 14 lety

Re: Odeslání pohledu

Pohled můžete naskenovat a pomocí upload si ho uložit na svém profilu. Ale není to podmínkou, jen pokud je chcete mít na své postcard wall. Ten kód napíšete na pohled, který budete odesílat a adresát ho pomocí toho kódu zaregistruje a Vy tak budete vědět, že byl pohled doručen. A zároveň někdo dostane Vaši adresu a budete se moci těšit na pohled z neznámé země :-) A pak zase Vy zaregistrujete stejným způsobem doručený pohled. Ať se Vám postcrossing líbí .-)

Re: Re: Odeslání pohledu

Moc děkuji za radu,hledala jsem v tom něco složitějšího a ono je to docela prosté.Už běžím na poštu…:-)

Lukáš

Dobrý den chci se zeptat jen tak mimochodem co tam píšete na ty pohledy ? díky

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Magda
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka 73 vložený před 14 lety

Lukáš

Dobrý den chci se zeptat jen tak mimochodem co tam píšete na ty pohledy ? díky

Re: Lukáš

Ahoj no můžeš tam napsat cokoliv na tu pohlednici …

ID kód pro Kamilu

ID kód se Vám zobrazí u každé přidělené adresy, Vy ho napíšete na pohled než ho budete odesílat. Pomocí toho kódu může pak pohled příjemce zaregistrovat. To samé uděláte Vy, až Vám také přijde pohled :-) Happy Postcrossing :-)

Re: Re:

to znamená, že se posílají pohledy pouze na adresy, které Vám vybere počítač a pohledy, které přijdou Vám se pouze zaregistrují a jim se neposílá žádný nazpět? Myslela jsem, že když ho pošlu, přijde mi od toho samého človíčka také pohled.. Tak to potom čekám asi marně, že? :"(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 14 lety

Re: Re:

to znamená, že se posílají pohledy pouze na adresy, které Vám vybere počítač a pohledy, které přijdou Vám se pouze zaregistrují a jim se neposílá žádný nazpět? Myslela jsem, že když ho pošlu, přijde mi od toho samého človíčka také pohled.. Tak to potom čekám asi marně, že? :"(

Re: Re: Re:

Jistě, není to vyměňování pohledů ale důmyslný systém. Posíláte pohledy a dostáváte pohledy. Pokud chcete pohledy od konkrétních lidí, musíte si to s nimi domluvit osobně.

Téda, tak to je fakt dobrý. Zítra posílám dopisy :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.