Help for English

Zpráva o setkání přátel HFE 2010

Komentáře k článku: Zpráva o setkání přátel HFE 2010

 

:-D

hehe no vela som sa nedozvedela ale celkom slusne som sa pobavila! intelektualny humor lioness az po hlasno fosforekujuceho exota (HFE) :-D … pekne pekne … snaad sa niekedy v buducnosti tiez zastavim :-)

příspěvěky nemají chybu, teda až na ten můj, nejradši bych si nafackoval… děkuji za to, že byl s opožděním přijat i s chybami… jste všichni super lidi a budu se těšit na další setkání s vámi…

To je naprosto super, všechny příspěvky. Nestihl jsem napsat svůj, ale snad to v blízký době napravím :)

hoofi „fosforeskoval“ excelentně (HFE) celý večer se svou diodou na čepici. Řikali jsme si, že kdyby se v noci ztratil v reji pardubického nočního života, tak nebude problém ho najít :-)

Honyk ForEver (HFE)

Honykův Fešný Elaborát (HFE) je Hopravdu Fantastický a Excelentní (HFE) :-D

Report jsem tedy poslal, omlouvám se za zpoždění :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

hoofi „fosforeskoval“ excelentně (HFE) celý večer se svou diodou na čepici. Řikali jsme si, že kdyby se v noci ztratil v reji pardubického nočního života, tak nebude problém ho najít :-)

Re:

Honyk's Fabulous Expressions I really do like them…

:-D tak tj dobré ty články!! svůj tu nevidím, ale stejně by to mělo tu samou podstatu :-) a takovou nápaditost jako honykův neměl :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

:-D tak tj dobré ty články!! svůj tu nevidím, ale stejně by to mělo tu samou podstatu :-) a takovou nápaditost jako honykův neměl :-)

Re:

Zkusím dohledat. Posílala jsi to normálně na mail?

McKay: Tomu říkám poctivě udělaný report :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

McKay: Tomu říkám poctivě udělaný report :-)

Re:

Díky, minulý rok jsem to nějak odflákl, říkal jsem si tedy, že tento rok to musím napravit. :)

Ty máš ale dle mě nejlepší report, fakt super :)

Dobré čítanie tieto naše príspevky. Všetkých účastníkov stretnutia zdravím. :-D

Nejsem žádný velký spisovatel, tak jsem se nakonec do „referátu“ nepustila, ale … všechno, co bylo řečeno, potvrzuji a musím říct, že jsem si celý den skvěle užila, a to hlavně díky svým skvělým spolusedícím Wenře, Honykovi a holkám ze Slovenska a dalším úžasným lidičkám :) a samozřejmě též díky super programu se soutěžemi (zde opět děkuju holkám ze Slovenska :) ) od EB a hooofiho :)

Me se nejvic libi prizpevek od Lioness aneb presnee informace jako od NOVY.. :)

Jsme rádi, že se vám soutěž líbila. Bylo moc fajn vás všechny poznat. Romana Svozílka bych přejmenovala na Romana Bavílka, protože jsme se díky němu smály ještě po cestě domů. Těšíme se na všechny někdy příště…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.