Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Tak už ho mám doma.:-) Vypadá úžasně a příjemně mě překvapila také kvalita zpracování. Jsem zvědavý, kdy na ulici potkám někoho dalšího v HFE tričku :).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 14 lety

Tak už ho mám doma.:-) Vypadá úžasně a příjemně mě překvapila také kvalita zpracování. Jsem zvědavý, kdy na ulici potkám někoho dalšího v HFE tričku :).

Re:

Taky mi dnes dorazilo :) Je fakt super, teď můžu střídat červený a bílý :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Matysek.V
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 14 lety

Tak už ho mám doma.:-) Vypadá úžasně a příjemně mě překvapila také kvalita zpracování. Jsem zvědavý, kdy na ulici potkám někoho dalšího v HFE tričku :).

Re:

Taky mi dneska přišlo. Velmi dobrý materiál, tohle tričko budu hrdě nosit, možná ještě nějaké přikoupím :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 14 lety

Tak už ho mám doma.:-) Vypadá úžasně a příjemně mě překvapila také kvalita zpracování. Jsem zvědavý, kdy na ulici potkám někoho dalšího v HFE tričku :).

Re:

Jsem rád, že se líbí. Snažili jsme se vybrat tu největší kvalitu, a ne nějaké levné tričko s levným obtiskem, které nevydrží ani pár vyprání.

DHL ?

Bylo by možné poslat trička ne přes poštu, ale přes kurýrní službu DHL ???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

DHL ?

Bylo by možné poslat trička ne přes poštu, ale přes kurýrní službu DHL ???

Re: DHL ?

To asi bohužel ne.

Tricko uz mi prislo,v UK se dorucuje i v sobotu...­.....je krasne........diky :-D

vyzvednutí

Zdravím! Jsem z Pardubic. Je možné si vyzvednout tričko osobně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chemist vložený před 14 lety

vyzvednutí

Zdravím! Jsem z Pardubic. Je možné si vyzvednout tričko osobně?

Re: vyzvednutí

Určitě můžete. Domluvíme se.

Tricka prisli dekujeme.

Trička jsou už doma.
Dobrá kvalita, dobrý obtisk.
Díky

Super trička

Ahoj,
dlouho jsem tu nebyla a tak jsem „very surprised“ s tričkama, hned si nějaká objednám :-)
díky za novinky

Jé, já chci tu modrou mikinu, ta vypadá skvěle – doma mám chladnější odchov, takže se mi báječně hodí.

Jé, ty mikiny se mi líbí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Jé, já chci tu modrou mikinu, ta vypadá skvěle – doma mám chladnější odchov, takže se mi báječně hodí.

Re:

Vypadá skvěle, ale já dámskou velikost neobleču :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.