Help for English

Hovorová angličtina #7: F*CK

Komentáře k článku: Hovorová angličtina: F*CK

 

cool article :-)

I ked to bude zniet zvlastne ale je to sucastou kazdeho jazyka a neda sa bez toho zaobijst :D

eufemismy

super, jsem ráda, že jste přidal i „slušnější“ znění, člověk se aspoň naučí nadávat a nedostane přitom přes papulu

Video

Na YouTube zadejte F-word a hned první odkaz je zábavné video lekce angličtiny o tomto slovíčku :-D .

holt i nadavat se musi spravne… :-)

Ještě bych doplnil „fucking hell“, což je vulgárnější verze „bloody hell“ – když jsem byl v Británii, tak to bylo mezi working class snad nejpoužívanější výraz. Používá se pro překvapení a naštvanost.

odporucam the F-word od thebobandrobshow­.com

Absofuckinglutely

Moje oblíbené slovíčko, které sem určitě patří je „absofuckinglu­tely“. A pak že „absolutely“ je non-gradable adjective :-D

absolutely

To je fakt, absolutely je totiž „adverb“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od B01D vložený před 14 lety

Absofuckinglutely

Moje oblíbené slovíčko, které sem určitě patří je „absofuckinglu­tely“. A pak že „absolutely“ je non-gradable adjective :-D

Re: Absofuckinglutely

JJ, přepsal jsem se. Myslel jsem adverb.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

absolutely

To je fakt, absolutely je totiž „adverb“ :-)

Re: absolutely

:D

tohle je super, díky :) skoro bych se měla stydět, že narozdíl od slušných variant znám téměř všechny neslušné :D
ach, to ty seriály :D

Slušně to jde ještě říct „What the heck“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chuckie el carnicero vložený před 14 lety

Slušně to jde ještě říct „What the heck“.

Re:

Nebo ještě místo fuck se říká „eff“, např. „Eff you!“, ale to je až moc hovorový byh řekl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chuckie el carnicero vložený před 14 lety

Re:

Nebo ještě místo fuck se říká „eff“, např. „Eff you!“, ale to je až moc hovorový byh řekl.

Re: Re:

ANo, proto je dole odkaz na článek o eufemismech. V něm se o EFF apod. mluv´í.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.