Help for English

Jazyková terminologie #3

Komentáře k článku: Jazyková terminologie 3

 

2 chybky, teorii nemam rad.. :-)

já mám teorii docela ráda, ale tady jsem měla 4 chyby, z toho asi 2 nebo 3, kdy jsem dala jinou možnost, protože ta, co pak byla správná, mi přišla moc jednoduchá… :-D moc zajímavý testík! :-)

70%, ale moc jsem si od tohoto testu nesliboval, takže jsem s výsledkem spokojen :-D.

50%

Nic moc, ale už vím, jaký je rozdíl mezi clause a sentence :oops:

Tak já nevím, možná sem tomu jen vubec neporozumela, ale hned v začátcích sem byla v koncích. the underlined sem chápala, že má být ve věte na kterou je dotaz, nejaké slovo nebo část podtržená, ale nevídím podtržené nic. Neco se rozbilo, nebo sem nepochopila zadání?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

Tak já nevím, možná sem tomu jen vubec neporozumela, ale hned v začátcích sem byla v koncích. the underlined sem chápala, že má být ve věte na kterou je dotaz, nejaké slovo nebo část podtržená, ale nevídím podtržené nic. Neco se rozbilo, nebo sem nepochopila zadání?

Ne, do nové verze se nepřeneslo to podtržení a ani není možné ho tam dát. Pan Vít už v jiném vláknu psal, že se to bude muset řešit. Možná by bylo dobré chyby technického rázu napsat do topicu Příspěvky k nové verzi, náprava bude možná rychlejší. :-)

Oprava: Příspěvky k nové verzi už nejsou, tak prosím směrovat tyto hlášky do Knihy přání a stížností.

To je náhoda, dnes jsme zrovna tento test řešili s Petrem. Podtržení se pokusíme nějakým způsobem vrátit a nebo nahradit. Omlouváme se za matoucí test. Není jediný. Podobných testů máme více, asi 200 různých testových otázek používá podtržení. Musíme vymyslet nějaké univerzální řešení, abychom nemuseli všech 200 otázek přepisovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

To je náhoda, dnes jsme zrovna tento test řešili s Petrem. Podtržení se pokusíme nějakým způsobem vrátit a nebo nahradit. Omlouváme se za matoucí test. Není jediný. Podobných testů máme více, asi 200 různých testových otázek používá podtržení. Musíme vymyslet nějaké univerzální řešení, abychom nemuseli všech 200 otázek přepisovat.

Ech táto odpoved ma potešila, už som myslela, že som totálny trol, že som to nepochopila :-) Dík za odpoved

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.