Help for English

Seabase Delta

Komentáře k článku: Seabase Delta

 

51 percent. Prišla som nato, že vďaka hre sa natrénujú účelové súvetia. (Use the dental pincers to kill the octopus, use the briefcase to hide the … )

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví EPRO
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Run-time error ‚339‘:

Měl jsem stejný problém. Zkusil jsem to spustit jako správce a už to funguje (používám Windows Vista).

Re: Re: Re: Re: Run-time error ‚339‘:

Taky jsem to zkoušela spustit jako správce, ale hlásí mi to „…neznámé uživat. jméno nebo špatné heslo“. Tak nevím…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Run-time error ‚339‘:

Měl jsem stejný problém. Zkusil jsem to spustit jako správce a už to funguje (používám Windows Vista).

Re: Re: Re: Re: Run-time error ‚339‘:

epro: Pak asi oprávnění správce nemáte. Nevím. Zkoušeli jste nejdřív nainstalovat Apače a potom až spustit Seabase?

těšííííím se!! :-)

Zaujímalo by ma, či je táto hra koncipovaná v AmE, keďže sa v tom vláčiku nemôžem „BELT UP“, ale iba „BUCKLE UP“ ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bongo vložený před 14 lety

Zaujímalo by ma, či je táto hra koncipovaná v AmE, keďže sa v tom vláčiku nemôžem „BELT UP“, ale iba „BUCKLE UP“ ?

Re:

BELT UP doplním. Ne všechny příkazy mě napadly… umí to např. FASTEN THE SEATBELT, FASTEN THE SEATBELT a pár dalších.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

51 percent. Prišla som nato, že vďaka hre sa natrénujú účelové súvetia. (Use the dental pincers to kill the octopus, use the briefcase to hide the … )

Re:

Moment!!! Use the dental pincers to kill the octopus? :--D To je snad ještě lepší než moje situace hry. Ok. Já: Take all Hra: „Ok, I took the lift“

To je krása

Vždycky se několik dnů nedostanu k počítači a tady je pokaždé něco nového. Už jsem si hru stáhla, ale vidím, že všichni už vesele řádíte, tak vás asi nedostihnu… :oops:

:-)

ako pozeram kolko ludi to uz dohralo … tak sa na to tesim cez vikend budem mat konecne viacej volna tak asi sa do toho pustim … som sa sice prihlasila ako testovac ale akosi mi to neslo ukladat a potom som zrazu nemala cas tak som to nechala tak … teraz si to vychutnam :-)

neví někdo, jak mám zavolat 199, když je ten výtah mimo provoz?:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luciiik vložený před 13 lety

neví někdo, jak mám zavolat 199, když je ten výtah mimo provoz?:-)

Re:

To číslo je na něco jiného. Jinak zkuste naše diskusní fórum. (Viz odkaz v tomto článku).

Re: zásek :)

To já jsem se zasekla ještě chvilku předtim. Když nastoupím do vlaku a řeknu mu, ať dá kartu do toho otvoru tak mi řekne že mu tam nepasuje. :( nic jinýho u sebe nemám tak vůbec nevim jak ten vlak rozjet..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 13 lety

Re: zásek :)

To já jsem se zasekla ještě chvilku předtim. Když nastoupím do vlaku a řeknu mu, ať dá kartu do toho otvoru tak mi řekne že mu tam nepasuje. :( nic jinýho u sebe nemám tak vůbec nevim jak ten vlak rozjet..

Re: Re: zásek :)

kdyžtak toto směřujte do diskusního fóra, tam Vám jistě někdo poradí.

Hru už mám rozehranou a dneska když jsem si to chtěla opět zapnout, tak se mi objevila hláška: „Run-time error 62: Input past end of file“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 13 lety

Hru už mám rozehranou a dneska když jsem si to chtěla opět zapnout, tak se mi objevila hláška: „Run-time error 62: Input past end of file“.

Re:

Budu potřebovat více informací:
Kde/kdy přesně se objevila hláška?
Měnila jste předtím cokoliv na instalaci hry? (např. instalovala jste novou verzi?)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.