Help for English

Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

 

Juuu! To vypadá parádně! Škoda, že je Beroun tak daleko! Ale třeba to nějak půjde!

bezva

vyrazili jste mi dech :-), už nějakou dobu přemýšlím, který seminář zvolit, nejlepší by bylo stihnout je v nějaké míře všechny :-)

Bylo by možné pak zveřejnit alespoň část přednášek tady na stránkách?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 13 lety

Bylo by možné pak zveřejnit alespoň část přednášek tady na stránkách?

Re:

To asi nepůjde :-( přijeďte osobně a nic vám neunikne :-)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 13 lety

Re:

To asi nepůjde :-( přijeďte osobně a nic vám neunikne :-)))

Re: Re:

právěže bych ráda, ale je to fakt dost daleko :-)Když vyjedu prvním vlakem, tak to zahájení nestihnu :-o

To vypadá dost zajímavě. Škoda, že mám Beroun tak z ruky, jinak bych určitě jela. Ale ještě popřemýšlím, třeba by to nakonec nějak šlo.

Beroun = 10 minut cesty…luxus :-)

Zní to parádně! City&Guilds certifikát mám, ale i ten zbylý program je strašně lákavý!:) No, uvidím, jak na tom budu časově… A bude i sraz na začátku léta, nebo je tento místo něj?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 13 lety

Zní to parádně! City&Guilds certifikát mám, ale i ten zbylý program je strašně lákavý!:) No, uvidím, jak na tom budu časově… A bude i sraz na začátku léta, nebo je tento místo něj?

Re:

Uvidíme… :-)

Tak jo, já se zkusím nechat vyhodit z C1 :-) O zkoušce C&G nic moc nevím, takže se musím prvně trošku poučit.
Referáty vypadají také velmi zajímavě.

Jak daleko bude místo setkání od nádraží? Od nás bych v Berouně byla nejdřív v 9:46. Stihla bych to dojít na zahájení? Hrozně ráda bych přijela, program je moc lákavý. :-)

teda, to je tak úžasně lákavá nabídka! škoda, že už něco mám…vypadá to opravdu moc zajímavě! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jančí vložený před 13 lety

Jak daleko bude místo setkání od nádraží? Od nás bych v Berouně byla nejdřív v 9:46. Stihla bych to dojít na zahájení? Hrozně ráda bych přijela, program je moc lákavý. :-)

Re:

Od nádraží to je kousek, asi 3 minuty chůze, takže to určitě stihnete :-)

Teda! Hned bych se zúčastnila, kdyby to tak daleko :( V Berouně jsem byla v létě a bohužel jsem ani netušila, že tam má sídlo právě nakladatelství Englishbook.cz. Hned bych si tam zašla nakoupit :)

Tak přihláška odeslána, zaplaceno a teď se nebudu moci dočkat. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.