Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nova.Niky vložený před 13 lety

CHUCK

Právě jsem rozbalila balíček s Chuckem. Jsem hrozně ráda je to můj nejoblíbenější seriál. Moc děkuji.

Re: CHUCK

Gratuluji Vám k výhře CHUCK a protože jste už kdysi v soutěži na HFE vyhrála seriál 90210 (pokud se ovšem nepletu), který je ještě ve hře, napište nám, jak jste si výhru užila a jak se Vám seriál líbil. Předem díky za info.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Česká pošta

Zatím ale myslím můžeme českou poštu pochválit, co říkáte? Jestlipak vyzkoušíme i jak to chodí na Slovensku?

Re: Česká pošta

Já chválím toho člověka, který tam denně chodí DVD posílat. Pro mě je jít na poštu trest, takže oceňuji tu obětavost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 13 lety

Re: Česká pošta

Já chválím toho člověka, který tam denně chodí DVD posílat. Pro mě je jít na poštu trest, takže oceňuji tu obětavost.

Re: Re: Česká pošta

Však si také občas říkám PROČ PROČ PROČ? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iris313 vložený před 13 lety

Re: CHUCK

Gratuluji Vám k výhře CHUCK a protože jste už kdysi v soutěži na HFE vyhrála seriál 90210 (pokud se ovšem nepletu), který je ještě ve hře, napište nám, jak jste si výhru užila a jak se Vám seriál líbil. Předem díky za info.

Re: Re: CHUCK

Takhle dobrou paměť jako Vy bych chtěla mít :)
Na seriál 90210 jsem začalal koukat vlastně jen díky tomu, že jsem ho vyhrála, jinak bych o něm asi ani nevěděla. Hned po zhlédnutí 1. série, tedy té co jsme vyhrála, jsem začala seriál sledovat dál. I když to není žádný extra kvalitní a oceněnovaný seriál jako třeba Dexter, dá se na něj koukat a odpočinout si u sledování problému bohatých teenagerů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bidlobox vložený před 13 lety

WOW EFFECT

Wow! I really can't belive that it's true, :shock: but I WANT TO BELIEVE. 8-) I've just received by mail THE X-FILES DVD (complete first season), although I have my name-day in May and birthday in autumn. And I am not from Slovakia. :-D

Re: WOW EFFECT

Díky moc za gratulace, přeji všem ostatním hodně štěstí!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

Re: DAY 5 COVINGTON CROSS

Neznám, já bych brala třeba STARGATE ;c)

Re: Re: DAY 5 COVINGTON CROSS

Já jsem pro změnu psal do odpovědi, že příště bych uvítal Star Trek (TOS nebo TNG), abychom zůstali u těch hvězdných atributů. ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danae13 vložený před 13 lety

Re: Supernatural

…nápodobně i mně to trhá srdečko…přesto gratulace všem k dnešní nadílce z helpforenglish…Po­řád ještě jsou nějaké seriály ve hře,a když se nepoštěstí zrovna mně či Vám ostatním ,je tu možnost nakoupit na britském Amazonu za opravdu příznivé ceny,za celou sérii dáte tolik co u nás stojí jeden film na DVD…Good luck!!! :-)

Re: Re: Supernatural

Nevím, jak jsou na tom britské e-shopy, ale jestli podobně jako kamenné prodejny, tak mohu doporučení potvrdit. Za pobytu v UK jsem tam nakoupil spoustu CD a DVD za ceny, o kterých jsme v Čechách mohli tehdy snít. Teprve asi tři roky poté začaly u nás ony trafikové výprodeje (jak tomu říkám) za sranda ceny. Inu, jako vždy jsme v lecčems trochu pozadu. Kdypak asi u nás dojde k masovému rozšíření blu-ray a DAB (digitální rozhlasové vysílání), resp. DAB+?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nova.Niky vložený před 13 lety

CHUCK

Právě jsem rozbalila balíček s Chuckem. Jsem hrozně ráda je to můj nejoblíbenější seriál. Moc děkuji.

Re: CHUCK

Užij si to, gratuluji k seriálu :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Borovice vložený před 13 lety

Supernatural

Mám bohužel špatnou zprávu pro všechny, jejichž srdéčka toužila po Supernatural. Právě jsem si tohle DVD vyzvedla na poště… První americký seriál co se kdy objevil v naší britofilní rodině, tak uvidíme, co to udělá :-D Díky moc za DVD a těm, co stále ještě doufají, držím palce.

Re: Supernatural

Naštěstí, o tenhle třeba mě nejde, ale přesto blahopřeji a hlavně díky za zprávu o výhře :-)

Blahopřeji všem výhercům. Byla jsem tak smutná, že jsem nevyhrála Gilmorky, že jsem si je musela objednat a teď čekám také na pošťáka :-D

Gratuluji k výhře i dalším šťastlivcům. Vzhledem k tomu, že je Dex i Chuck ze hry, nebudu snižovat šance těm, kteří hrají o odstatní seriály a otázky si zodpovím jen tak pro sebe doma :-)

The O.C.

Tak na mě dnes doma čekal balíček s The O.C. :-) Mám ohromnou radost. Moc děkuji a přeji ostatním štěstí ve hře o zbylé seriály :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kask vložený před 13 lety

Blahopřeji všem výhercům. Byla jsem tak smutná, že jsem nevyhrála Gilmorky, že jsem si je musela objednat a teď čekám také na pošťáka :-D

Re:

taky jsem se rozhodla, že si nějaké seriály nakoupím na amazonu, naštěstí tam na některé mnou vyhlídnuté mají výprodej :c) (a musím říct, že když to koupím v Británii, tak to mám doma dřív než když si něco objednám v ČR . není to zvláštní?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lucka8 vložený před 13 lety

The O.C.

Tak na mě dnes doma čekal balíček s The O.C. :-) Mám ohromnou radost. Moc děkuji a přeji ostatním štěstí ve hře o zbylé seriály :-)

Re: The O.C.

Gratuluju, hezkou podívanou :c)

Gratuluji!!! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.