Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od renatka1 vložený před 13 lety

Re:

Myslím, že je to jasné – podací pošta Přelouč:-) Moc gratuluji a přeji pěkné podívání. Pro mě tedy tato soutěž opět nedopadla, ale co, jsou důležitější věci v životě… Nějak se přece uklidnit musím, že:-)

Re: Re:

Příště budu posílat z neznámých pošt v ČR. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re:

Příště budu posílat z neznámých pošt v ČR. :-)

Re: Re: Re:

tak to znamená, že jsem vyhrála? no paráááááda.To se mě ještě nestalo, abych v pátek čekala až bude pondělí. Ale já jsem si výhru zasloužila, protože kdyby jste viděli, kolik času denně jsem strávila googlováním. Přes víkend musím doma všechno udělat, protože od podnělí mám oči a hlavně uši jen pro Duchovnyho. Věřím, že to bude pro mě velkým přínosem v učení AJ…a třeba nějaká filmová scéna přinese ovoce i manželovi, aby večer řekl: „zítra večer se zas podívej na další díl !!“ a né „vypni PC a běž něco dělat“. Takže pokud jsem vyhrála, tak díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danae13 vložený před 13 lety

Re: Re: The Vampire Diaries

…první sezona The Vampire diaries dnes na Amazonu.uk za cca 12 liber s poštovným do ČR…no nekupte to!!!…

Re: Re: Re: The Vampire Diaries

Já už čekám jen na dodání :c))

gratulujem k výhre:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iris313 vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

tak to znamená, že jsem vyhrála? no paráááááda.To se mě ještě nestalo, abych v pátek čekala až bude pondělí. Ale já jsem si výhru zasloužila, protože kdyby jste viděli, kolik času denně jsem strávila googlováním. Přes víkend musím doma všechno udělat, protože od podnělí mám oči a hlavně uši jen pro Duchovnyho. Věřím, že to bude pro mě velkým přínosem v učení AJ…a třeba nějaká filmová scéna přinese ovoce i manželovi, aby večer řekl: „zítra večer se zas podívej na další díl !!“ a né „vypni PC a běž něco dělat“. Takže pokud jsem vyhrála, tak díky.

Re: Re: Re: Re:

asi můžu přiznat, že ano, vyhrála jste. :-)

No tak to gratuluji :-)

Gratuluju všem výhercům! :-)

Californication

Díky všem za gratulace, DVD již mám doma. I když jsem vyhrála, jsem zvědavá na statistiku celé soutěže. Podle komentářů mě přišlo, že se více zúčastnilo ženské pohlaví. Protože se uváděl u této soutěže i věk, můžete nám napsat věkový průměr zúčastněných?

90210

Jééé =)…dneska takový náročný den a já si přijdu domů taková bez nálady a najednou něco ti přišlo…máš to nahoře na stole…nejvíc mě to potěšilo =)…děkuju moc, nikdy jsem nic nevyhrála…a jsem asi jediná kdo nemá narozeniny teď, ale až na konci června =) tak štěstí přálo i jiným =)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od c-ajicek vložený před 13 lety

90210

Jééé =)…dneska takový náročný den a já si přijdu domů taková bez nálady a najednou něco ti přišlo…máš to nahoře na stole…nejvíc mě to potěšilo =)…děkuju moc, nikdy jsem nic nevyhrála…a jsem asi jediná kdo nemá narozeniny teď, ale až na konci června =) tak štěstí přálo i jiným =)

Re: 90210

Velká gratulace:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iris313 vložený před 13 lety

Californication

Díky všem za gratulace, DVD již mám doma. I když jsem vyhrála, jsem zvědavá na statistiku celé soutěže. Podle komentářů mě přišlo, že se více zúčastnilo ženské pohlaví. Protože se uváděl u této soutěže i věk, můžete nám napsat věkový průměr zúčastněných?

Re: Californication

Tak podrobnou statisktiku nezvládnu. Musel bych každý příspěvek otevřít a informace si vypsat a to bych tu byl ještě pozítří. Dám dohromady jen to, kolik lidí se ucházelo každý den o který seriál. Víc je nad mé síly.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Californication

Tak podrobnou statisktiku nezvládnu. Musel bych každý příspěvek otevřít a informace si vypsat a to bych tu byl ještě pozítří. Dám dohromady jen to, kolik lidí se ucházelo každý den o který seriál. Víc je nad mé síly.

Re: Re: Californication

nevadí, ale díky za odpověď

Gratuluji :-) Třeba jednou taky něco vyhraju :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od c-ajicek vložený před 13 lety

90210

Jééé =)…dneska takový náročný den a já si přijdu domů taková bez nálady a najednou něco ti přišlo…máš to nahoře na stole…nejvíc mě to potěšilo =)…děkuju moc, nikdy jsem nic nevyhrála…a jsem asi jediná kdo nemá narozeniny teď, ale až na konci června =) tak štěstí přálo i jiným =)

Re: 90210

Gratuluju, užij si to :c)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.