Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

Re: The O.C.

Děkujeme za info a gratulace.

jáááj ja som si neprečítala komenty a súťažila o THE OC :( ((všimla som si že su hore vyškrtané niektoré seriály, tak som myslela že iba tie už nie su v hre… už to asi nemôžem poslať znovu…že?? :((

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 13 lety

jáááj ja som si neprečítala komenty a súťažila o THE OC :( ((všimla som si že su hore vyškrtané niektoré seriály, tak som myslela že iba tie už nie su v hre… už to asi nemôžem poslať znovu…že?? :((

Re:

Nyní už ne, ty škrtlé seriály platily v moment vydání dnešní otázky.

Re: The O.C.

Gratuluji k výhře, užij si to :-)

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka1 vložený před 13 lety

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Re: The Vampire Diaries

Díky, že jsi dala vědět a moc gratuluju. Užij si to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka1 vložený před 13 lety

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Re: The Vampire Diaries

Gratuluju, užij si to

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka1 vložený před 13 lety

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Re: The Vampire Diaries

Gratuluji. Už vidím, že se budu muset naučit objednávat z Amazonu. Ještě že máme přehledný návod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka1 vložený před 13 lety

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Re: The Vampire Diaries

Taky se přidávám ke gratulantům!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 13 lety

Re: The Vampire Diaries

Gratuluji. Už vidím, že se budu muset naučit objednávat z Amazonu. Ještě že máme přehledný návod.

Re: Re: The Vampire Diaries

…první sezona The Vampire diaries dnes na Amazonu.uk za cca 12 liber s poštovným do ČR…no nekupte to!!!…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka1 vložený před 13 lety

The Vampire Diaries

Dnes mi poštou dorazil balíček s The Vampire Diaries. :-) Děkuji moc a ostatním přeji štěstí ve hře.

Re: The Vampire Diaries

Blahopřeji k Vampírkám! Příjemnou zábavu :-)

Blahopřeji a držím palce zbylým dvěma ať si na ně pošťák počká s překvápkme :-)

Samozřejmě že nás statistika zajímá :-) mě hlavně jestli jsem se aspoň někdy trefila do seriálu, o který se ten den soutěžilo :-)
Jinak moc pěkná soutěž, napětí až do konce :-)
A gratuluji všem, co vyhráli :-)

Teď jsem dorazila z práce a mám ve schránce lístek,že mám balíček na poště (podací pošta Přelouč). Bohužel mají otevřeno v pátek jen do 15:30. Netuším, jestli je to výhra, ale hrozně bych si to přála. Jinak jsem chtěla Californication. Teď musím sledovat komentáře, jestli se napřihlásí opravdový výherce a já mám na poště kdoví co. Já to snad do pondělí nevydržím a to je venku zima a já mohla mít „DVDenglishwe­ekend“. V pondělí napíšu jak jsem dopadla… :-) ****

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iris313 vložený před 13 lety

Teď jsem dorazila z práce a mám ve schránce lístek,že mám balíček na poště (podací pošta Přelouč). Bohužel mají otevřeno v pátek jen do 15:30. Netuším, jestli je to výhra, ale hrozně bych si to přála. Jinak jsem chtěla Californication. Teď musím sledovat komentáře, jestli se napřihlásí opravdový výherce a já mám na poště kdoví co. Já to snad do pondělí nevydržím a to je venku zima a já mohla mít „DVDenglishwe­ekend“. V pondělí napíšu jak jsem dopadla… :-) ****

Re:

Myslím, že je to jasné – podací pošta Přelouč:-) Moc gratuluji a přeji pěkné podívání. Pro mě tedy tato soutěž opět nedopadla, ale co, jsou důležitější věci v životě… Nějak se přece uklidnit musím, že:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.