Help for English

Cvičení: neurčitý člen A / AN

Komentáře k článku: Cvičení: neurčitý člen A / AN

chyba

sakrys,vedel jsem vsechno,ale dvakrat jsem se upsal,napsal sem cap,ale to je čepice všeobecně,je tedy stocking cap (kulich) správnější? ;-)

:shock: namísto a computer jsem napsala a TV 8-) moc pěkný test, díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rockmaker vložený před 8 lety

chyba

sakrys,vedel jsem vsechno,ale dvakrat jsem se upsal,napsal sem cap,ale to je čepice všeobecně,je tedy stocking cap (kulich) správnější? ;-)

Re: chyba

to jsem napsala jako čepici a hat

Jsem ráda, že se test líbí. Díky! S obrázky je to holt složitější. :) Jsou zamýšleny především pro nejmladší návštěvníky, pro které mi obrázkový kvíz přijde zábavnější než jiný typ klasického kvízu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela Prknová vložený před 8 lety

Jsem ráda, že se test líbí. Díky! S obrázky je to holt složitější. :) Jsou zamýšleny především pro nejmladší návštěvníky, pro které mi obrázkový kvíz přijde zábavnější než jiný typ klasického kvízu.

Re:

Obrázky jsou moc pěkné, sama nechápu jak jsem mohla napsat „televize“ když je u toho jasně klávesnice, to je moje zbrklost a nepozornost… za testy jsem moc vděčná, těším se na každý nový.

Velmi podareny testik, po dlhej pauze som si opat nasiel cas a mrkol na vasu stranku a hned som narazil na tento testik :) velmi prijemne rozcvicenie. Dakujem

Bezva test ! :-D

čepice

super test, jen nechápu proč mi to neuznalo čepici (bobble hat)

dobrý!

místo ptáka mám narozeniny :-)
A rohlik je nad me schopnosti jeste na dlouho :-).

ještě tak rozeznat vejce od brambory:) :oops:

hehehe :) tak to se mi tu ještě nestalo – 100% špatně. K večeru asi míň chápu. Pod obrázky jsem napsala jen členy, ne člen a objekt. 4leny 100%, ale bez objektu 0%

Bohužel jsem místo ucha napsala náušnici :D

nemoze byt pri zmrzline odpoved aj an ice? lebo mi to dalo zle ale pokial viem tak aj ice sa moze pouzit ako zmrzlina

obrázky jsou posunuty níže čímž kolidují s rámečky pro test.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mirdass12 vložený před 8 lety

obrázky jsou posunuty níže čímž kolidují s rámečky pro test.

Opraveno, můžete to vyzkoušet.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.