Help for English

HFE v novém

Komentáře k článku: HFE v novém

 

Zvážíme.

Dobrý den Vzhled Ok. Ale vyhledávání mě vyhovovalo více z předchozí verze. Když jsem zadal slovo, našlo to krom překladu hlavně články (byly mezi prvními v pořadí), kde je to slovo jedním z tématů. (většinou z gramatiky, kterou probírám nejčastěji) A pokud si otevřu článek, tak tam vždy bylo pár odkazů na pokračování, test nebo jiný výklad. Uvítal bych následné zúžení vyhledaných článků na: třeba jen z nějaké sekce (gram. a pod.) a k tomu i třeba omezení na určitou úroveň. Jednou jsem zde četl článek, který popisoval rozdíly clear/clean/ti­dy(up). Teď jsem se ho pokusil vyhledat, tak ať napíši jakékoliv z těchto slov, nebo housework, nebo česky úklid a pod. najde se mi spousta článků kde je to náhodně použito, ale ten nejhlavnější jsem neobjevil. A zdá se mi že to takto funguje i u jiných slov a témat.

Takové postřehy prosím pište do diskusního fóra do sekce poznámky k nové verzi. Vyhledávač je úplně nový a je potřeba ho ještě vyladit, aby vyhledával co nejlépe. Jsme si vědomi toho, že to ještě není úplně nejlepší a pracujeme na tom.

Líbí se mi změna … ale strašně mi chybí „moje“ on-line zkoušení slovíček :(((

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

Neříkáme, že zkoušení slovíček nebude. Náročné na server byl původní způsob, jak zkoušení fungovalo. Na řešení budeme pracovat, do současné verze se to ale jednoduše nevešlo.

Toje Velka skoda, prave toto bolo cool na Vasich strankach .Velmi mi to chyba skuste sa prosim nad tým pouvazovat. Dakujem

pracuje se na tom, brzy ho spustíme.

Dobrý den, vidím, že nová verze je mnohem přehlednější, ale vyskytuje se v ní několik problémů. Někdy mne systém odhlašuje ihned po přihlášení, když kliknu na nějaký Váš odkaz. Někdy to ale nedělá, nevím proč. Dále jsem si tu každý den zkoušel slovíčka. Četl jsem Váš komentář, že vše bude brzy opraveno, ale 10 či kolik rozhodně není brzy. Nechci abyste to bral jako nadávky či jako ostrou kritiku… Jen bych chtěl vědět, kdy to zase pojede.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chronos vložený před 12 lety

Dobrý den, vidím, že nová verze je mnohem přehlednější, ale vyskytuje se v ní několik problémů. Někdy mne systém odhlašuje ihned po přihlášení, když kliknu na nějaký Váš odkaz. Někdy to ale nedělá, nevím proč. Dále jsem si tu každý den zkoušel slovíčka. Četl jsem Váš komentář, že vše bude brzy opraveno, ale 10 či kolik rozhodně není brzy. Nechci abyste to bral jako nadávky či jako ostrou kritiku… Jen bych chtěl vědět, kdy to zase pojede.

Pokud máte problémy s přihlášením, prosím o založení samostatného vlákna v sekci Příspěvky k nové verzi zde pouze Váš komentář zanikne.

Četl jsem Váš komentář, že vše bude brzy opraveno, ale 10 či kolik rozhodně není brzy.

Marek svůj komentář psal dnes, nikoliv před 10 dny, je tedy zbytečné hovořit o tom, zda je to brzy. Pokud na zkoušení tolik pospícháte, možná byste mohl věnovat pár minut otestování beta verze, která tu již pár dní běží: http://helpforenglish.cz/…/topic/13503

nikde nemůžu najít rss čtečku, je to úmysl nebo nadále budete rss kanál provozovat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Megadeth vložený před 12 lety

nikde nemůžu najít rss čtečku, je to úmysl nebo nadále budete rss kanál provozovat?

Není tu na ni odkaz, ale v hlavičce kódu je zmíněna (zvláštní je, že prohlížeče na rss kanál už neupozorňují).

Měla by být funkční adresa:

www.helpforenglish.cz/rss

díky za rychlou odpoved, odkaz funguje

PS: bylo by fajn kdyby šlo z přehledu témat hned skočit na poslední stránku ale to je jen drobnost… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Megadeth vložený před 12 lety

díky za rychlou odpoved, odkaz funguje

PS: bylo by fajn kdyby šlo z přehledu témat hned skočit na poslední stránku ale to je jen drobnost… :-)

Přímo na poslední příspěvek se dostanete kliknutím na zelenou šipku. :-)

(Ve výpisu vláken i kategorií je v posledním sloupci uveden autor posledního příspěvku a kdy ho vložil, tak vedle něj je zelená šipka)

Tj. pekna ficura. Diky za ni. Nornalne, bych si toho snad ani nevsiml.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Dříve, když jsem si zkopírovala celý test do poznámkového bloku, zobrazily se mi všechny možné odpovědi a komentáře, vysvětlení k nim (proč je to a to dobře- to a to ne…) Teď mi to ale nejde. Jde to udělat nějak jinak, než abych musela schválně zadávat špatné odpovědi? Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Freki vložený před 12 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Dříve, když jsem si zkopírovala celý test do poznámkového bloku, zobrazily se mi všechny možné odpovědi a komentáře, vysvětlení k nim (proč je to a to dobře- to a to ne…) Teď mi to ale nejde. Jde to udělat nějak jinak, než abych musela schválně zadávat špatné odpovědi? Děkuju

V minulé verzi byla tato možnost spíše důsledkem použité technologie než úmyslem, v současné verzi nejde, o změně neuvažujeme – použitá technologie nám do budoucna umožní další možnosti.

Možnost zobrazit si všechny možnosti je v našem komerčním software Smart Tests.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.