Help for English

HFE v novém

Komentáře k článku: HFE v novém

 

Take se musim pridat k predeslym, ze zkouseni slovicek online mi dost chybi:-(, doufam, ze se brzy navrati…:-). Jinak moc diky za nove rozhrani!.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 12 lety

Omlouvám se, vzhledem k problémům s diskuzním fórem jsme přišli o první komentáře k tomuto článku.

Omlouvám se, snad už to bude v pořádku.

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli komentáře, které byly dříve napsány bez přihlášení (mnohdy užitečné připomínky a názory), jsou bezmilosti smazány? Díky. Přeju hodně štestí novému webu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 1Steve vložený před 12 lety

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli komentáře, které byly dříve napsány bez přihlášení (mnohdy užitečné připomínky a názory), jsou bezmilosti smazány? Díky. Přeju hodně štestí novému webu.

Náš systém byl zahlcen komentáři typu ‚hurá 100%‘ a bohužel v poslední době i spoustou spamu. Proto jsme udělali následující:

Smazali jsme všechny komentáře neregistrovaných uživatelů, na které nebylo nikým odpovězeno. Pokud to byl tedy dotaz, na který někdo odpověděl, takové jsme ponechali.

Věřím, že díky tomu se nám podařilo systém vyčistit a zbavit se spousty nerelevantních poznámek. S tím jsme smázli zároveň nevhodné a neslušné komentáře.

Určitě mohlo dojít i k tomu, že jsme tak přišli o něco přínosného, ale bohužel v tom obrovském množství poznámek a komentářů to nešlo třídit nějak efektivněji.

Hurá, články ze stejné rubriky jsou na světě. a ten výběr smajlíků (inf):-)(flw)

Chtěl bych se připojit k tomu, že podporuju obnovení online zkoušení slovní zásoby. Ačkoliv jsem si programy Language Lab a Word Manager koupil, používám i online zkoušení, dost by mě mrzelo kdybych si slovíčka nemohl zkoušet online.

Jinak změna vzhledu je příjemná – vypadá to dobře, ale přitom změny nejsou drastické.

dobrý večer ja by som sa chcela spýtať i bude možné vyberať aj podla urovne znalosti? dakujem:-)

Dobrý večer, tiež som sa chcel opýtať či bude možné vyberať články (gramatika,tes­tovanie,…) podľa úrovní ako to bolo v predchádzajúcej verzií. Ďakujem

Dobrý den, chodím na HFE už nějakou dobu právě proto, že mi v učení hodně pomáhalo zkoušení slovíček online. Proto prosím, zkuste najít možnost, jak ho na stránky vrátit. Děkuji :)

vyhledávat se dá i pomocí google. Stačí napsat site:h4e.cz a požadovaný výraz. například u „site:h4e.cz worth“ je článek o worth hned první odkaz

Dobrý večer, ještě bych se chtěl zeptat, jestli bude znovu k dispozici slovníček na vyhledávání slovíček tady na webu? Vím, že když na slovíčko dvakrát kliknu, tak se mi přeloží, ale já mám na mysli ten slovníček do kterého se může požadované slovo napsat :-)

Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Václav Luks vložený před 12 lety

Dobrý večer, ještě bych se chtěl zeptat, jestli bude znovu k dispozici slovníček na vyhledávání slovíček tady na webu? Vím, že když na slovíčko dvakrát kliknu, tak se mi přeloží, ale já mám na mysli ten slovníček do kterého se může požadované slovo napsat :-)

Děkuju

Slovníček tu stále je. Musíte do sekce Slovník.

Ahoj Líbí se mi nový vzhled stránek. Plánuje se také funkce, která by mi při vstupu na test zobrazila, zda jsem si již tento test dělal či ne a jakou jsem měl úspěšnost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajpi vložený před 12 lety

Ahoj Líbí se mi nový vzhled stránek. Plánuje se také funkce, která by mi při vstupu na test zobrazila, zda jsem si již tento test dělal či ne a jakou jsem měl úspěšnost?

Děkujeme za připomínku. V krátkodobém časovém horizontu podobnou funkci neplánujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 12 lety

Slovníček tu stále je. Musíte do sekce Slovník.

Tak to jo :-). To jsem asi nějak přehlédnul :-). Asi jsem byl zvyklý, že dříve také býval na hlavní stránce :-).

Děkuju

Dobrý deň, chcem sa ešte raz opýtať či bude možné vyberať články (gramatika,tes­tovanie,…) podľa úrovní znalostí (emelentary,…) ako to bolo v predchádzajúcej verzií.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.