Help for English

HFE v novém

Komentáře k článku: HFE v novém

 

Omlouvám se, vzhledem k problémům s diskuzním fórem jsme přišli o první komentáře k tomuto článku.

Omlouvám se, snad už to bude v pořádku.

Celkový vzhled se mi líbí, obzvlášť oceňuji sjednocení komentářů a fóra. Je super, že se i ostatní mohou ihned dovědět o komentářích ke starším článkům bez totho, aniž by je museli sledovat. A navíc se dají komentáře i upravovat :-)

Dobry, ak tvrdite ze online skusanie slovicok bolo serverovo narocne preco nezrobit stiahnutelny HTML subor s offline skusanim pomocou JavaScriptu? chapem ze word manager je urcite uzitocny program, ale pre studenta koli skusaniu su tie ceny prehnane dakujem

Neříkáme, že zkoušení slovíček nebude. Náročné na server byl původní způsob, jak zkoušení fungovalo. Na řešení budeme pracovat, do současné verze se to ale jednoduše nevešlo.

kde jde najít to sdružení komentáru? nejak to nemužu najít

Jinak držím palce a samozrejme že budeme mít pochopení, prechody nejsou snadná vec a hafo vecí se musí vychytat to je jasný

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

kde jde najít to sdružení komentáru? nejak to nemužu najít

Jinak držím palce a samozrejme že budeme mít pochopení, prechody nejsou snadná vec a hafo vecí se musí vychytat to je jasný

V diskuzním fóru přibyla sekce Komentáře ke článkům

To je to sdružení komentářů, jednoduše se může dozvědět každý o nových příspěvcích i u starších článků.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 12 lety

V diskuzním fóru přibyla sekce Komentáře ke článkům

To je to sdružení komentářů, jednoduše se může dozvědět každý o nových příspěvcích i u starších článků.

díky už to vidím

a chválim, todle mne dost chybelo, ráda sleduji i komentáre a nebylo to snadné perfektní funkce supr :) Líbi se mi tenhle update

ahoj, paci sa mi novy vzhlad, ale, moja otazka – nefunguje ani slovnik s vyslovnostou?? nemyslim skusanie slovicok…daku­jem. m.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mirka2709 vložený před 12 lety

ahoj, paci sa mi novy vzhlad, ale, moja otazka – nefunguje ani slovnik s vyslovnostou?? nemyslim skusanie slovicok…daku­jem. m.

Napište to prosím do fóra k nové verzi jako samostatné vlákno. Slovník by fungovat měl, proto tam popište i jaký prohlížeč používáte apod. Díky.

Zrovna včera večer jsem si říkal, kdy se asi tak dočkáme nové verze webu, ráno vstanu a je to tady, super :-). Akorát bych možná maličko přidal na sytosti toho modrého textu, takto mě z něj často „přechází zrak“.

Dobrý den, změna určitě nevadí :-). Chtěl bych se jen zeptat, jestli bude znovu možnost zkoušení slovíček online, a pokud ano, tak kdy asi, jestli je to možné odhadnout? Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od riko vložený před 12 lety

Dobry, ak tvrdite ze online skusanie slovicok bolo serverovo narocne preco nezrobit stiahnutelny HTML subor s offline skusanim pomocou JavaScriptu? chapem ze word manager je urcite uzitocny program, ale pre studenta koli skusaniu su tie ceny prehnane dakujem

Vyhodnocení právě probíhalo na straně serveru, proto bylo pro nás náročné na výkon.

Případná příprava zkoušení založeném na JS znamená vytvořit zcela nové řešení. V současné době nedokážu odhadnout jak časově náročné by to bylo.

Aha, tak proto se mi teď po dvě noci zobrazovala omluva za údržbu serveru. Dobrý! :-)

dobrý den,

chci se zeptat, zda se některé články vkládají postupně.. některé totiž nemůžu najít, i když v původní verzi byly ( např. sloveso get, rozdíl mezi neither a either) .. děkuji za odpověď..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pepadavidek vložený před 12 lety

dobrý den,

chci se zeptat, zda se některé články vkládají postupně.. některé totiž nemůžu najít, i když v původní verzi byly ( např. sloveso get, rozdíl mezi neither a either) .. děkuji za odpověď..

Na vyhledávání se pracuje.

Články najdete jinak zde:
http://www.helpforenglish.cz/…ther-neither
http://www.helpforenglish.cz/…-sloveso-get

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.