Help for English

Zkoušení - Vět (Vyhledávání ve slovníčku)

 

  • Lze v aplikaci nastavit možnost vypnutí Vyhledávání ve slovníčku?

myslíte ten dvojklik na slovíčko? Přijde nám to jako jedna z velmi důležitých funkcí – dvojklik a následné přidání slovíčka do ‘košíku’. Nebo potřebujete v prohlížeči dvojklik k něčemu jinému?

  • Ano dvojklik na slovčíko. Rozhodně je to jedna z důležitých funkci a já sama jí využívám, ale při vyplňování neúplných vět se mi občas stane, že nejspíše nedopatřením kliknu dvakrát a nápověda pro slovíčko (překlad) se mi zobrazí i když ji nepotřebuji a zůstane na obrazovce i přesto, že jsem dala pokračovat na další větu a musím neustále najíždět na křížek pro uzavření.
  • Ale možná je to jen otázka praxe a musím dávat sama pozor.
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzana vložený před 11 lety
  • Ano dvojklik na slovčíko. Rozhodně je to jedna z důležitých funkci a já sama jí využívám, ale při vyplňování neúplných vět se mi občas stane, že nejspíše nedopatřením kliknu dvakrát a nápověda pro slovíčko (překlad) se mi zobrazí i když ji nepotřebuji a zůstane na obrazovce i přesto, že jsem dala pokračovat na další větu a musím neustále najíždět na křížek pro uzavření.
  • Ale možná je to jen otázka praxe a musím dávat sama pozor.

Upravil jsem uzavírání dvojklikového slovníčku, nyní by se měl uzavřít pokud kliknete na libovolné kamkoliv na stránce.

Zároveň jsem poupravil otvírání dvojklikového slovníčku, který se nyní neotevře při dvojkliku v textovém políčku.

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.