Help for English

LABELS and PACKAGING (photo quiz #7)

Komentáře k článku: LABELS and PACKAGING (photo quiz 7)

 

Opět skvělý článek. Děkuji.
A ten bottle bouquet vypadá opravdu zajímavě. :D

šmárijá len 50%? :D
Romaaaaaaaaaaaaan… tak zlá som ešte v týchto a podobných vaších sériách nebola.
Jakto? :( :-(:-(
Ale super, díky
(btw ostatní neboli toľko lepší, priemerná úspešnost 55% :P)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 11 lety

šmárijá len 50%? :D
Romaaaaaaaaaaaaan… tak zlá som ešte v týchto a podobných vaších sériách nebola.
Jakto? :( :-(:-(
Ale super, díky
(btw ostatní neboli toľko lepší, priemerná úspešnost 55% :P)

No jo, teď na to koukám. Test si udělalo zatím 16 lidí a průměr je 56%. Ale vážně nevím proč… Ani zatím nebyla žádná “reklamace”… :-)

Tak já už vyhodnocení smazala, ale neuhodla sem 1,6,7,9 a 10 :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

No jo, teď na to koukám. Test si udělalo zatím 16 lidí a průměr je 56%. Ale vážně nevím proč… Ani zatím nebyla žádná “reklamace”… :-)

Když je vyloženě poptávka po reklamacích, tak já můžu nějaké dodat :-) ad 1) Z obrázku nelze vyloučit, že jednotlivé sáčky jsou ve fólii zvlášť. Tak je to loterie mezi a) nebo b)

ad 2) Z obrázku nevyplývá, jestli se to nějak otvírá nebo ne, stejně jako se nezmiňuje o tom, že balení obsahuje sklenice. Pak jsou odpovědi a) a c) rovnocené a je to loterie.

ad 3) Z nápisu nevyplývá, že je to _kuchyňská_ pomůcka (může být třeba laboratorní, nebo jiná), tak jsem zvolil d) což sice není odpověď na otázku, ale zase to přímo vyplývá z nápisu.

Každopádně díky za pěkný test.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 11 lety

Když je vyloženě poptávka po reklamacích, tak já můžu nějaké dodat :-) ad 1) Z obrázku nelze vyloučit, že jednotlivé sáčky jsou ve fólii zvlášť. Tak je to loterie mezi a) nebo b)

ad 2) Z obrázku nevyplývá, jestli se to nějak otvírá nebo ne, stejně jako se nezmiňuje o tom, že balení obsahuje sklenice. Pak jsou odpovědi a) a c) rovnocené a je to loterie.

ad 3) Z nápisu nevyplývá, že je to _kuchyňská_ pomůcka (může být třeba laboratorní, nebo jiná), tak jsem zvolil d) což sice není odpověď na otázku, ale zase to přímo vyplývá z nápisu.

Každopádně díky za pěkný test.

  1. Ano, je to spíše o obecných znalostech o tom, jak se balí čaje.
  2. “it opens like a flower” ve špatné odpovědi je reakce na “it looks like a flower” na obalu
  3. Ano, odpověď D není odpověď na otázku. Je to sice fakt, ale ne odpověď na otázku. Jelikož tongs zabraňují poškrábání, je dost pravděpodobné, že se myslí poškrábání pánve, takže jde o kuchyňskou pomůcku.

Každopádně dík za zpětnou reakci :-)

Roman, I love your quizzes, 80%. The first question is really about some tea-knowledge :-) (and I'm a bit furious that I got it wrong) – and the Radox SALT – you got me! :-D Thanks a lot!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety
  1. Ano, je to spíše o obecných znalostech o tom, jak se balí čaje.
  2. “it opens like a flower” ve špatné odpovědi je reakce na “it looks like a flower” na obalu
  3. Ano, odpověď D není odpověď na otázku. Je to sice fakt, ale ne odpověď na otázku. Jelikož tongs zabraňují poškrábání, je dost pravděpodobné, že se myslí poškrábání pánve, takže jde o kuchyňskou pomůcku.

Každopádně dík za zpětnou reakci :-)

Na jedničce jsem taky pohořela, ale tentokrát mě nachytal tvůrce krabičky, ne testu :-)

2. Accompanied with six glasses je láhev, ne to udělátko uvnitř balení

3. Napovědělo mi “vhodné do myčky” – to se obvykle píše jenom u kuchyňských věcí

Já mám většinou problém s tím, že přehlédnu nějaký růžek nebo malé písmo. Po vyhodnocení a přečtení poznámek jsem pak zjistil, že tam těch informací bylo víc.

Taky 80% a špatně samozřejmě č.1 :-).

Unbelievable! 100%! :)
But it was pretty tricky! ;-)

Vaše testy jsou super, dokonce jsem získala 80%. Nevěřila bych kolik slovíček se dá vydolovat z “obalů”. Jdou nějak jednoduše slovíčka z testu nahrát do word manageru?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 11 lety

Vaše testy jsou super, dokonce jsem získala 80%. Nevěřila bych kolik slovíček se dá vydolovat z “obalů”. Jdou nějak jednoduše slovíčka z testu nahrát do word manageru?

To zatím bohužel nejde.

Doplníme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Doplníme.

lekci se slovíčky jsem si vytvořila a byla to docela rychlovka, 80% slovíček už je někde ve WM zahrnuta. Mám ještě malý dotaz, je možné vytvořenou lekci nasdílet pro ostatní uživatele? Byla by to určitě pro vás úspora času, kdyby si uživatelé lekce vyměnovaly.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.