Help for English

Sraz HFE

 

Téma pro návrhy.

Kde?
Kdy?

Napište, kdo by se připojil. Tak já začnu:

Takže já určitě – seqwence

Mě by to nevadilo, ale jak se znám, budu natolik lazy, že se mi nikam nebude chtít jet… :D

blbý je,že je tady osazenstvo celý republiky :-) takže co Praha?takový střed,aby to bylo spravedlivý 8-)

A byli jste už v Třebíči? :-)

Na to můžu snadno odpovědět: A byl jsi v Kolíně? Přelouči? Plzni? A kolik je vísek a vesniček kam dorazil internet a s ním HFE? :-D Já osobně jsem se vloudila až na přeloučské gymnázium, pod záminkou, aby si dcera vybrala střední školu, a načuhovala na „anglické“ nástěnky :-)
Bez té „listiny“, kam bychom se zapisovali podle měst, to asi nepůjde. Nechat vyhodnotit, kolikrát se které jméno zobrazí, nebo dát několik návrhů měst po celé republice a podle toho, kde jich bude nejvíc začít hledat nějaké ty prostory…?

No já to asi vidím na Brno/Praha/Par­dubice apod :-) Prostě město s dobrou dopravní situací/dostup­ností. :-)

No ty Pardubice by šly – je to nedaleko Přelouče, což by Markovi a Petrovi nejspíš vyhovovalo, a dalším určitě taky.

Nebo klidně i ten Třebíč :-D

vždycky jsem si myslel, že to je TA Třebíč. :-)

:oops: oops :-D To mě McKay zabije :-)

Mohl bych pozvat nějakého zpěváka či zpěvačku, co u nás maj písničky. :-) Ale na to bysme asi neměli. :-(

no kdyby byl nějaký příspěvek, tak to už by se dalo, ne? :-)

Já osobně si myslm, že by byl nejlepší sraz v Přelouči. Nad čím uvažujete? Tady je ten střed, odtud vychází všechno, co je na webu HFE nejlepší.A kdo by se chtěl zúčstnit, copak není jedno, jestli jede za svou láskou, zábavou, potřebou, zážitkem nebo zaujetím 30 nebo 250 km? Vždycky to bude mít někdo daleko!. Byla bych pro sraz v Přelouči, ale až v létě, kdy je cestování snadnější a zábávnější.Muselo by se to promyslet a nebyl by problém s pomocí.

jo, myslím že je TA Třebíč :)

souhlasím, v létě by to bylo asi nejlepší

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.