Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

jak ziskam diamant z totemu

co s anthill?

anthill vám pomůže… mravenci v gatích konkrétně.

diky za anthill.chcem robit ritual,vsetko mam,len nemam noc.Da sa noc nejako privolat?

urobil som ritual v noci ,napsalo to ze mam almost supernatural senses ,ale zadny duch sa mi nezjavil.Nevim co dal.Prosim poradte .DIKY.

vyleze z kouře… musíte způsobit, aby z ohně začal vycházet bílý kouř…

Diky ,ale mne bily kour vychazi hned jak vhodim hlinu,pak udelam ritual, zatancuji,napise mi to,zaze mam almost supernatural sensation,ale zadny duch nevyleza…

a máváte u toho hůlkou?

Diky.Ano mavam hulkou.Uvadim postup:THROW DIRT-puffs of smoke come out
FLICK THE STICK-I flick the stick.Nothing happens,though
WAWE IT-I wave the stick.Nothing happens,though
DANCE-I dance around the fire.I feel a strange,almost supernatural sensation.

tak to děláte ve špatném pořadí. :-) To o tom supernatural feeling to napíše pokaždé, když ten krok uděláte správně.

Nejdřív tedy tanec a pak podle pokynů z knihy.

DIKY! DIKY! UZ to funguje!Mam radost.DIKY!

Mam ducha ,ale co s nim?

Ten duch by mal asi neco povedat, nejake heslo apodobne ,ale mne sa len zjavil a to je vsetko!!!

tak si s ním popovídejte vy… TALK TO THE FIGURE

diky moc!Zas som kusok blíz ku zlatu.Ale uz som znovu nahraty.Mam tam nejaku kladu ,ale je v rakosi zamotana .Skusal som ,ci netreba najst nôž,asi ano,ale nedokazem to.Ak by ste mi mohli poradit,bol by som stastny jak blcha.Diky predem!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.