Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

tak si s ním promluvte vy

To bych ráda, ale když mu řeknu hello, tak mi program napíše, že mě nikdo neslyší a na všechno ostatní se mi dostane odpovědi I can´t. Došly mi nápady.

Mandy28 : ak myslite toho indianskeho ducha v lese, tak toho si zatial nevsimajte, vyhladate ho az na konci s indianskym heslom. Teraz musite z lesa von :? a to sa trosku zapotite. Zide sa Vam vsetko co mate so sebou.

Už jsem to vyřešila. Použila jsem špatné slovo. Byl to ten kouřový indián, ne ten v lese. Nebralo mi to určitá slova. Už na mě konečně promluvil. Díky. :-)

Hurá dohráno. Krásná hra. Skvělé nápady, ale potrápila mě více než Seabase Delta. :-)

ahoj, dnes jsem objevila tuto skvělou hru – nic podobného jsem doposud nehrála a nemůžu se od toho odtrhnout, ale zasekla jsem se u lana- nevím, jak ho sundat a čím :( (zkouším všemožné…) 35%

je přivázané na větvi, takže tam nejdřív musíte vylézt.

Jsem rád, že se hra líbí.

děkuji za radu, nemohla jsem trefit správný povel na rozvázání ale mám to:-D

no ja teda nevim jak hnout s tim konem poradite mi nekdo??

nuda : 2 až 3 krat flick the reins – popohnat kona dopredu (V odpovedi Vam to naznacuje)

jak to mam presne rict?? prosim poradte nekdo

examine the bag
feed the horse
flick the reins

dekuji

ty jo ja se snad ani nepohnu!! :-D

jak to, napsal jste to, co jsem napsal já?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.