Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Ale mně to nebere žádné příkazy.Dávám: WAVE THE STICK,WAVE WITH THE STICK, ale napíše to jenom, že nerozumí(I don't understand).Vůbec netušim co dělám špatně.
Díky za odpověď:D

wave the stick je dobře. Máte hůlku u sebe?

Ano,hůlku u sebe mám 2. krok s ní udělám v pohodě,ale příkazu wave the stick to nerozumí.Vůbec nechápu proč.

Lukaš : mne zafungovalo „wave it“

napište prosím wave the stick* (s hvězdičkou na konci). Napište mi, co přesně počítač napíše.

Tak mně zafungovalo WAVE IT. Díky za odpovědi

A sakra… takže že by tam byla nějaká chyba… podívám na to.

Tak právě jsem to úspěšně dohrál, ten poklad stál za to. Díky za výborně připravenou hru. :-) :-)

Jsem rád, že se líbila.

Poklad nalezen konečně :))) Mockrát děkuji za skvělou hru, nervy občas tekly ale stálo to za to :-D

Tak konečně jsem se dostala až k pokladu (uf). Nejvíce jsem se zdržela u rituálu u toho třetího kroku. Zkoušela jsem všechno možné, prostudovala 111stran v diskuzním fóru a zabralo mi až WAVE IT (viz výše) :-) díky za hru, už se těším na tu další.

Tak jsem si konečně stáhla tuto hru. Zatím jsem na 30 %. Hra je skvělá. Díky Sebase Delta už tak vím, co mohu čekat, takže to zatím docela jde. I když jsem kvůli otěžím proběhla 2× indiánskou vesnici. Skvělý nápad je s lebkou. To be or not to be. Opravdu kulturní zážitek. :-)

Dobrý den, děkuji za pěknou hru :-) , bohužel jsem se teď nějak zasekla. Poraďte mi prosím, kde bych mohla najít lano. Děkuji

visí na stromě za městečkem

Tak jsem konečně vyvolala indiánského ducha, ale bohužel mi nic neříká. Jenom se na mě dívá. Co mám dělat?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.