Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Ahoj. Hra je skvělá, ale vůbec se mi neotevírá DICTIONARY. Jsem z toho smutná – říká, že prý je hra špatně nainstalována. Ale já udělala všechno dobře :?:
Budu moc vděčná za pomoc! Mimochodem: miluji tento web! Škoda, že není nic takového i pro německý jazyk! :-(

DICTIONARY je součástí placeného programu WORD MANAGER a nebo v případě starší verze LANGUAGE LAB.

:-) Hra je super !!! Dotaz: kod na konci hry se používá v další hře?

nene, kód na konci slouží/sloužil pro soutěže… jako důkaz, že člověk skutečně dohrál.

Dobrý den,
potřebovali bychom s přítelkyní poradit jak dál ve hře.
Nedaří se nám vzbudit Cowhand Juniora a taktéž nevíme, kde najít deník, o kterém jsme v diskusi četli.
Máme už hotový moonshire liquor, víme jak rozdělat oheň, ale dál už opravdu nevíme co s tím.
Jinak skládáme chválu autorovi, moc pěkná hra :-)
Jiří a Jana

zkuste do něj kopnout. :-)

Mockrát děkujeme, myslím, že jsme to zkoušeli, ale asi špatnou nohou ;-)

Hra dokončena, mockrát děkujeme za zážitky. Jdeme zdolávat Seabase Delta. :-)

:-) Jsem rád, že se líbila!

Dobrý den potřeboval bych poradit. Zasekl jsem se v tepee a nevím jak dál.

poslechněte si, o čem zpívá indián a pak to využijte…

Dobrý den, potřebovala bych pomoci, jak a čím mám vzít hnůj. Zkoušela jsem víko od barelu a příruční tašku. Na to nejde. Už nevím jak. poradíte mi.Děkuji

bude na to potřeba pytel z města… pokud jste ve městečku ještě nebyla, zatím hnůj neřešte.

Dobrý den,zasekl jsem se u provádení rituálu.Knížku mám, udělal jsem první dva kroky, ale ten třetí nevim jak. Ani jsem nic o tom třetím nepochopil z knížky. Díky za odpověď

zamávat hůlkou

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.