Help for English

Nové věty v English Me!

ALL LEVELS Vydáno dne 02.08.2014

Co je nového v aplikaci English Me? Počet vět se více než zdvojnásobil.Nové věty v English Me

Co je to English Me?

Ještě nedávno jste se v aplikaci English Me mohli učit na cca 6 tisících anglických větách. Ty byly využity buď jako testové otázky, jako příkladové věty ve slovníku a nebo v rámci větných doplňovaček zaměřených jak na slovní zásobu, tak na gramatické struktury či větnou skladbu.

Na English Me se ale pracuje i nyní v letních měsících, a to velmi intenzivně. Nyní se počet vět v aplikaci totiž více než zdvojnásobil! English Me nyní obsahuje… (wait for it, jak by řekl Barney v HIMYM)

Třináct tisíc vět s českým překladem!

Znamená to, že daleko více slov ve slovníčku má nyní i jednu či více příkladových vět. Nově vyhledaná slovíčka tak uvidíte i použitá ve větě a můžete se z nich nechat zkoušet i formou doplňování (nejen izolovaně).

Znamená to také, že větné doplňovačky, které jsou poměrně unikátním prvkem v English Me, nyní nabízí daleko větší škálu vět ve všech úrovních pokročilosti.

Znamená to také daleko vyšší počet vět v rámci tzv. gramatických drilů. Některé gramatické struktury, jako např. předpřítomný čas, si nyní můžete trénovat na doslova stovkách vět. Pár desítek nových drilů jsme dokonce ještě přidali!

Na dalších novinkách v English Me dále pracujeme, aby pro naše uživatele bylo učení ještě efektivnější, příjemnější a zábavnější.

Pokud ještě nejste uživatelem English Me, připomínám, že týdenní testování je pro každého zájemce zcela zdarma. Aplikaci naleznete na www.englishme.cz.

English Me!


Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Help for English vs. English Me

V čem se liší placená aplikace ENGLISH ME od našeho portálu HELP FOR ENGLISH? Proč se předplatné ENGLISH ME vyplatí?

ALL LEVELS

English Me!

Představujeme Vám naši aplikaci pro učení angličtiny na počítači, v tabletech, v mobilech…
ALL LEVELS

English Me: Množstevní slevy již od dvou licencí

Víte, že při zakoupení dvou předplatných naší aplikace English Me získáte množstevní slevu 38%? Víte, že každé předplatné můžete v podobě dárkového certifikátu věnovat svým blízkým apod.?

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Nové věty v English Me! 2 3697 Od I.K. poslední příspěvek
před 5 lety