Help for English

Some / any / no

Komentáře k článku: Some / any / no

 

výborný

Nejen tento test, ale celý web!!
Díky :-D

testík super

jen moje vědomostijsou na tom hůř :oops:

Je to paráda, je to bomba… chyba je na mém přijímači ;o))

Tohle bych měla asi procvičovat. :oops:

Úspešnosť

Prečo sa tento test nezarátal do profilu a nieje uvedená percentuálna úspešnosť?…škoda :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajkan vložený před 16 lety

Úspešnosť

Prečo sa tento test nezarátal do profilu a nieje uvedená percentuálna úspešnosť?…škoda :-(

Re: Úspešnosť

Je to starší test dělaný jinou technologií. Ještě jsme je všechny nepřevedli do nového formátu. Práce je veľa, času málo.

whatever

Plavu si ani nevím jak a tak se ptám, bylo by možné použít: I need to work. I could do whatever. ?? To anything ve významu cokoliv mi nějak neleze do hlavy…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fafeyt vložený před 16 lety

whatever

Plavu si ani nevím jak a tak se ptám, bylo by možné použít: I need to work. I could do whatever. ?? To anything ve významu cokoliv mi nějak neleze do hlavy…

Re: whatever

I COULD DO WHATEVER je hodně hovorové. I COULD DO ANYTHING je úplně v pořádku. Ale je to to samé, ve většině případů.

NO

We had to stay at my friend because there was ___no__ taxi.
Rada by som vedela ci by tam mohlo byt: there wasn´t taxi.
Ale uz mne samej to znie cudne- Len si neviem zvyknut na pouzivanie zaporu NO…iba na NOT.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od penulienka vložený před 16 lety

NO

We had to stay at my friend because there was ___no__ taxi.
Rada by som vedela ci by tam mohlo byt: there wasn´t taxi.
Ale uz mne samej to znie cudne- Len si neviem zvyknut na pouzivanie zaporu NO…iba na NOT.

Re: NO

před TAXI by potom byl člen. There was NO taxi zdůrazňuje, že tam žádný taxík nebyl.

100%-tak je to v pohodě.

lolut

lehký-100%

no mám 2 chyby, to stěmi penězy jsem fakt nevěděl…

:-)Super testík,vidím,že mám stále mezery…

:-D mám radost, test se mi povedl

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.