Help for English

O webu Help for English

Komentáře k článku: O webu Help for English

 

Otázka?

Dobrý den. Jsem uplný začátečník. Pomůže mi Help for English mluvit anglicky? S pozdravem Stanley.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stanley vložený před 17 lety

Otázka?

Dobrý den. Jsem uplný začátečník. Pomůže mi Help for English mluvit anglicky? S pozdravem Stanley.

Re: Otázka?

S angličtinou Vám snad pomůžeme, mluvit ale je nejlepší s někým. U nás se můžete učit slovíčka, pilovat gramatiku, poslouchat a číst anglicky, naleznete zde tipy jak se efektivně učit… ale mluvit s Vámi náš web zatím nebude.

Začátek.

Děkuji za odpověď, s mluvením nemám problém, dělam v mezinárodním hotelu. Musím se naučit anglicky, abych rozuměl. Děkuji za pomoc. Zatím se tady moc nevyznám. Čím mám začít? Zatím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stanley vložený před 17 lety

Začátek.

Děkuji za odpověď, s mluvením nemám problém, dělam v mezinárodním hotelu. Musím se naučit anglicky, abych rozuměl. Děkuji za pomoc. Zatím se tady moc nevyznám. Čím mám začít? Zatím.

Re: Začátek.

No, zatím zde nemáme žádný kurz angličtiny, kde by se systematicky pokračovalo od někud někam. Víceméně si můžete vybrat cokoliv, co vás zajímá, co vás láká, nebo o čem víte, že potřebujete vylepšit. Co se týče gramatiky, doporučuji udělat si nějaké obecné testy, a u těch zjistíte, co si potřebujete nastudovat apod. Pokud je to poslech, jak říkáte, vyzkoušejte např. poslechy v sekci ‚Certifikáty‘, začněte u poslechů ke zkoušce KET. Možností je spousta.

Podakovanie :-)

Dobry den.
Posielam Vam pozdrav zo Slovenka a veeelikanke podakovanie. S anglictinou bojujem uz nejaky ten rok a kedze sa svet modernizuje a najma digitalizuje, zacala som hladat aj na net-e, ci by tam nebolo nieco, co by mi pomohlo. Vasa stranka ma uplne ocarila a hned som poslala link na nu vsetkym svojim znamym, o ktorych viem, ze potrebuju anglictinu trenovat. Svojou pracou ste u mna znova podporili vieru, ze peniaze nie su vsetko a ze su este ludia, ktorí su ochotní pomoct. Rada podporim Vas web kupou Language Lab – je to pristup win-win (pomozem aj ziskam) a aj na tom vidiet silu Vasej-Vasich osobnosti. Este raz velka vdaka, drzim palce a prajem len same uspechy.
P.S.
Pre tych, ktori si myslia, ze ma zmysel ucit sa anglictinu len cca do 35-ky: Nie je to pravda. Mam 50 rokov, nevzdavam sa a bojujem. Ide to sice pomalsie – ALE – radsej pomalsie ako vobec!!!!
:-)

diky

je mi také něco přes 40 a bojuji s angl. už 3 roky a někdy už ztrácim naději,ale tyto stránky mě zase nakoply takže díky !!!

dotaz

Dobrý den,také se připojuji za vděčné díky za tyto stránky…ale k věci.Ještě jsem se s Aj nesetkala,a hodlám to změnit a sama se s pomocí knih a hlavně vašich stránek začít učit tomuto krásnému jazyku.Můj dotaz na Vás je,zda si myslíte,že mám šanci se pouze s pomocí Vašich stránek stát aspoň začátečníkem??Dě­kuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rebelka.pet vložený před 16 lety

dotaz

Dobrý den,také se připojuji za vděčné díky za tyto stránky…ale k věci.Ještě jsem se s Aj nesetkala,a hodlám to změnit a sama se s pomocí knih a hlavně vašich stránek začít učit tomuto krásnému jazyku.Můj dotaz na Vás je,zda si myslíte,že mám šanci se pouze s pomocí Vašich stránek stát aspoň začátečníkem??Dě­kuji za odpověď

Re: dotaz

Úroveň ‚začátečník‘ má tu výhodu, že se jím stanete snadno, stačí prostě začít. :-)

Jestli ale myslíte úroveň ELEMENTARY, proč ne? Když se budete snažit? Samozřejmě je vždycky lepší mít po ruce nějakého živého člověka, s tím to je pružnější… ale pokud nikdo takový není, určitě to je možné.

Jediný problém je, že naše sekce ‚angličtina pro začátečníky‘ je zatím v plenkách… jsou tam dvě poměrně ucelené lekce, které Vás seznámí se začátky. Na dalších pracuji a budou se postupně objevovat… ale vzhledem k tomu, že jsem hodně pracovně vytížený, tak rychlost nemůžu zaručit.

jak třídit dle úrovní?

Dobrý den,můžete mi prosím poradit,jak třídit dle úrovní.Když si dám například gramatiku a nad články vyberu úroveň ELEMENTARY,stejně se mi objeví články i s jinou úrovní.Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od stankova vložený před 15 lety

jak třídit dle úrovní?

Dobrý den,můžete mi prosím poradit,jak třídit dle úrovní.Když si dám například gramatiku a nad články vyberu úroveň ELEMENTARY,stejně se mi objeví články i s jinou úrovní.Děkuji za odpověď

Re: jak třídit dle úrovní?

Měly by se objevovat články + / – jedna úroveň.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.