Help for English

Ohlédnutí za rokem 2006

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2006

 

Veeelký dík!

Už se těším na novinky :-) ! Stránky jsou opravdu výborné! 8-)

tááák:myslím,že tady to nejde moc vyjádřit slovy :?: tento web je prostě hodně dobrý,ale hlavně to děkování za rok 06,to je fakticky milé a někdy až dojemnééé :-) jjo,nádhera,po­kračujte,já bych tu byla pořád,kdybch mohla......takže thank you very much když jsme v aj :-)

Výborné stránky

Už se asi budu po několikáté opakovat, ale tohle jsou opravdu skvělé stránky. Díky za Vaši práci.

Micaela

Ahojky!Držte se stále!Moc jste mi pomohli! :-)

Dotaz

Chválím vynikající stránky…, zároveň bych se chtěl zeptat, nevíte jestli existuje i stejně kvalitní web pro výuku němčiny ? :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Charon vložený před 17 lety

Dotaz

Chválím vynikající stránky…, zároveň bych se chtěl zeptat, nevíte jestli existuje i stejně kvalitní web pro výuku němčiny ? :?:

Re: Dotaz

Jediný, který znám, je www.nj.cz, ale zda je kvalitní, to nevím. Trochu přehlcený reklamami, ale jinak opravdu nevím.

Velikánské poděkování

Mockrát děkuji za vynikající stránky, které mne inspirují k pravidelnému procvičování Aj (nejen) na vašem webu. Učení tak nemusí být jen mučení, ale i zábava a zajímavé ponaučení a zpestření dříve zaběhlých streotypů přístupu k výuce…hodně síly a elánu do další práce. Děkuji, s vámi se učí angličtina opravdu lépe.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.