Help for English

Language Lab

Komentáře k článku: Language Lab

 

Very Good program

Ahoj všem,

tenhle program schvaluji za opravdu velmi kvalitní, jak pro výuku, tak i pro procvičování angličtiny. Velmi se mi zamlouvá, takže bych jeho koupě vůbec neváhal :) jestli se chcete naučit anglicky.

Však posuďte sami ze článku nahoře, ale já jsem popravdě ještě nikdy neviděl program s tak obsahovou náplní jako je tento.

Chci taky poděkovat

Mám Váš program zhruba měsíc a moc se mi líbí. Jsem začátečník, asi ten falešný a asi ještě nějakou dobu budu. Z Vašho slovníku jsem nadšená, doslova si s ním hraju. Nedávno jsem se i s dcerou hodně nasmála, když jsme si tam vkládaly slova z jedné oblíbené knížky. Tak Vám přeju hodně úspěchů a znovu: díky, díky, díky.

Moznosti behu programu v Linuxu

Protoze pouzivam Linux a LL je Win. aplikace, tak jsem zkusil emulovat pres Wine (vyzkouseno od verze 0.9.33) a vysledek je velice uspokojivy.

Funguji vsechny funkce pomerne bez problemu. Jedine zvuk se mi mirne trha, ale je mozny, ze se da nastavit lip ve Wine.

Pokud by nekoho zajimalo vic podrobnosti, jak spustit LL pod Linuxem, tak mi poslete e-mail a ja se pokusim odpovedet.

Jinak zacal jsem pouzivat LL kazdy den a je to vyborny pomocnik na vyuku slov.Pri cteni knizky vyhledavam neznama slova ve slovniku a pak si je jednoduse pridavam do svyho slovnicku. Po precteni kapitoly si necham slovicka vyzkouset.

Diky za moc fajn program :)

Super, už bych se bez něj neobešel

Používám program asi tři týdny a nemůžu si ho vynechválit.
Předtim jsem učení slovíček spíš nesnášel, protože učení z papíru, či nějakých primitivních programů bylo dosti nezáživné a hlavně neefektivní, protože sem si tak musel opakovat slovíčka i které už bezpečně znám a to zcela zbytečně.

Učení slovíček s programem Language Lab je však jiné. Díky skvělému algoritmu pro tzv. inteligentní zkoušení program pozná, které slovíčka bezpečně znáte a se kterýma máte problémy a na ty se pak soustředí.

Ve výsledku to znamená to, člověk je schopen se naučit za stejnou dobu až několikrát víc slovíček.

Samotné inteligentní zkoušení však neni jediný klad programu. Pro učení slovíček tam je mnoho druhů zkoušení, které se dají navíc dost podrobně nastavit aby co nejvíc vyhovovali vašim pořebám.

Třeba já jsem člověk co rychle píše na klávesnici, ale dělá velice často chyby a tak velice často ocením nastavení zkoušení, kde když napíšu slovíčko mi program sice prozradí správnou odpověď, ale já sám určim, jestli se za správnou bude počítat, takže třeba když chci napsat THAT a překlepnu se a napíšu THAR, vím, označím odpověď za správnou :)

Samotné uživatelské rozhraní je také moc fajn. Ke každému slovíčku je napsaný i fonetický přepis jeho výslovnosti, přidána zvuková nahrávka a pokud je to možné, tak i hezký obrázek.

Dost šikovně je taky řešeno vyrábění vlastních lekcí a přidávání vlastních slovíček. Stačí napsat anglické slovíčko do okna a pokud program slovíčko již zná , doplní český překlad, fonetický přepis, zvuk apod.

Opravdu si dnes již nedovedu představit, že bych se učil jinak než s tímto programem, všem vřele doporučuji a hlavně děkuji Markovi, že ho stvořil a dále vyvíjí.

tak si prosim jedno

Tak by som si jedno vzala, ibaze mam problem ako barca, tiez zijem v zahranici, tak keby sme sa mohli nejako dohodnut??

:-D
Odkaz na příspěvek Příspěvek od laurika vložený před 17 lety

tak si prosim jedno

Tak by som si jedno vzala, ibaze mam problem ako barca, tiez zijem v zahranici, tak keby sme sa mohli nejako dohodnut??

:-D

Re: tak si prosim jedno

Platbu lze uskutečnit buď na účet ve Slovenské republice (ve slovenských korunách), nebo na český účet (buď přímo v Kč nebo převodem např. EUR). Převod EUR ale obnáší docela vysoké náklady, tuším, že to je cca 200 Kč. Vyplňte prosím objednávku na mých stránkách, a já váým odpovím na e-mail a nějak se dohodneme.

Dobry den , chcem sa spytat pan Vit, skusala som vam poslat objednavku, ale mi to neslo, tak som to poslala mailom.LEn som chcela vediet, ci VAm to prislo. :shock:

Tak jsem si prográmek také koupila, je super :-D
Učení mě konečně baví :-D
Jen jsem se chtěla zeptat, jestli se dají do LL stáhnout okruhy slovíček ze stránek Help for English ?
Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ozzy vložený před 17 lety

Tak jsem si prográmek také koupila, je super :-D
Učení mě konečně baví :-D
Jen jsem se chtěla zeptat, jestli se dají do LL stáhnout okruhy slovíček ze stránek Help for English ?
Děkuji.

Re:

Jsem rád, že se prográmek líbí.
Stahovat okruhy z Help for English zatím není možné, ale v příští verzi programu to rozhodně plánuji. Navíc v létě vyjde nový DataPack, kde všechny stávající lekce z Help for English budou.

Ahoj lidi jsem nove zaregistrovana, muze mi nekkdo z vas zkusenych poradit jak dal postupovat s ucenim aj???? please :-)
A jeste jedna otazka jak se da tato aj stahnout na pocitac???
moc moc dekuji Alena

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alenaalenka vložený před 16 lety

Ahoj lidi jsem nove zaregistrovana, muze mi nekkdo z vas zkusenych poradit jak dal postupovat s ucenim aj???? please :-)
A jeste jedna otazka jak se da tato aj stahnout na pocitac???
moc moc dekuji Alena

Re:

Na vitware.cz vyplníte objednávku a vše ostatní zjistíte tam.

language lab

Prosím o vysvělení. Koupila jsem si program ale u zkoušení to nějak nejde. Když zapíšu slovo,/ mám zaškrtnuté psaní na klávesnici/, nic se nestane. Musím zmáčknout nevím a pak to pokračuje. I když mám slovo dobře, tím nevím to je jako bych neodpověděla. Když vypnu klávesnici, je tam OK a po stisknutí to pokračuje dál. Ale mně by se více líbilo slova psát a procvičit si i gramatiku. Je to normální, nebo dělám něco špatně? Děkuji za radu, jinak se moc líbí program i tyto stránky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

language lab

Prosím o vysvělení. Koupila jsem si program ale u zkoušení to nějak nejde. Když zapíšu slovo,/ mám zaškrtnuté psaní na klávesnici/, nic se nestane. Musím zmáčknout nevím a pak to pokračuje. I když mám slovo dobře, tím nevím to je jako bych neodpověděla. Když vypnu klávesnici, je tam OK a po stisknutí to pokračuje dál. Ale mně by se více líbilo slova psát a procvičit si i gramatiku. Je to normální, nebo dělám něco špatně? Děkuji za radu, jinak se moc líbí program i tyto stránky.

Re: language lab

Jednoduše napište slovíčko na klávesnici a stiskněte ENTER.

language lab

Jsem to ale trdlo, jasně. Ale kromě angličtiny se učím i s počítačem, takže se omlouvám za hloupé otázky, Děkuji, jinak jsem s programem VELMI spokojená. A Vám moc fandím. Jiřina.

Kdyz nedokoncim lekci a ulozim ten rozpracovany stav, jak se k tomu potom muzu vratit? Tedy aby si to pamatovalo moji znamku, co jsem uz prosel atd. Nejak tam nemuzu najit ikonu load nebo neco takoveho.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.