Help for English

Intermediate Grammar Test #3

Komentáře k článku: Intermediate Grammar Test 3

 

Testíček

No, takže mám chybu samozřejmě v midnight, a taky v Rise of The British empire, ptožoe neumim dobře členy jako obvykle…no a pak jednu z nepozornosti, která je jasná. Ale na to, že jsem to udělal za 10 minut a ještě takhle po ránu po probuzení, tak 97 procent beru. Bál jsem se, že bych mohl dopadnout hůř, protože ten test zas tak lehkej nebyl. Ale je opravdu super. :-D

oprava

Počkat 47 z 50 je jen 94 ne 97, I am sorry :idea: :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

oprava

Počkat 47 z 50 je jen 94 ne 97, I am sorry :idea: :-D

Re: oprava

Gratuluju! 47 z této části u nás na gymplu měl ten nejlepší oktaván. Potom jsme to zkoušeli i ve třeťáku a septimě, 47 měl jeden kluk co studoval rok v USA a potom byla dokonce jedna třeťačka, co měla 49 bodů, ale ta v USA vyrostla.

čas

Můžu se zeptat kolik na to měli studenti času? A 54% co jsem měl já je asi málo na tento test :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hery vložený před 17 lety

čas

Můžu se zeptat kolik na to měli studenti času? A 54% co jsem měl já je asi málo na tento test :-(

Re: čas

Cca 30 minut, ale nebylo to stanovené, bylo stanované 50 minut na celou část, která obsahovala i další věci.

Test se mi líbil. Časem bych chtěl zkusit FCE. 80% v tomto testu je asi málo? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vera n vložený před 17 lety

Test se mi líbil. Časem bych chtěl zkusit FCE. 80% v tomto testu je asi málo? Díky

Re:

Není to málo. Ale není to moc. Taky záleží na tom, jak dlouho se angličtinu učíte. Po dvou letech angličtiny je to hodně. Po deseti je to málo. :-)

5 špatně, 90% dobře. :-(
Jak dopadly děti :-D ?

njn

:? tak 42 no…ale to není zas tak hrozně moc těžký pro maturitu…to jsem myslela,že to bude těžší,tak já mám na to ještě 4 roky uff,to stihnu dotrénovat :-) mějte se

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 17 lety

njn

:? tak 42 no…ale to není zas tak hrozně moc těžký pro maturitu…to jsem myslela,že to bude těžší,tak já mám na to ještě 4 roky uff,to stihnu dotrénovat :-) mějte se

Re: njn

Úroveň je cca INTERMEDIATE, ale ideální by bylo, kdyby studenti dosáhli úrovně UPPER-INTERMEDIATE (ve čtvrťáku či oktávě). Ti lepší toho skutečně dosahují, ale musím být trochu realista a testy dělat tak, aby je průměrný student mohl projít.

96%, to mi zvedlo náladu po dnešnim „dni blbec“ :-D

No tak nic moc, jen 72% :-(

Supr test

Tenhle test mě fakt bavil, už se těšim na další podobného typu :--)

to a bez to

Chcela by som sa spytat, ci existuje nejake pravidlo na slovesa, ktore maju za sebou to a ktore nemaju??JE tu pripadne clanok na to??NEviem , kde to hladat.
DAkujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od laurika vložený před 17 lety

to a bez to

Chcela by som sa spytat, ci existuje nejake pravidlo na slovesa, ktore maju za sebou to a ktore nemaju??JE tu pripadne clanok na to??NEviem , kde to hladat.
DAkujem

Re: to a bez to

Myslím, že na to pravidlo neexistuje… U modálů (must, can, may, might, would, should atd.) TO není, u spousty dalších TO je. Zmínku o tom najdete např. ve článcích o
- modálních slovesech
- vazbě předmětu s infinitivem
- gerundiích

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.