Help for English

Osobní a přivlastňovací zájmena #2

Komentáře k článku: Osobní a přivlastňovací zájmena 2

 

paráda

bez chybičky :-D

Je to super

Konečně něco pořádného! :-D

bezvadné, jednou jsem váhala a to u 2. otázky. Přivlastňovací zájmého před saským genitivem. To mě na chvíli překvapilo. ale jen na chvíli

mazec

perfektní stránečky todle .. :) hlavně ty vysvětlivky když máte něco špatně proč je to tak a ne jinak . . fakt super

The USA v té jedné větě : nemá tam být the s malým t?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

The USA v té jedné větě : nemá tam být the s malým t?

Re:

Ok.

Super!!!!!!!!!!!!! Bezvadně vytvořené stránky. Dávají strašně moc!! Díky. Jsem začátečník, a 1 chyba. :-)

Good

good článek,uím se z něj na test:o)

superrrrrrrrrrr

jupí,konečně 100 procent :-D

tak tohle jsou skvely stranky…100% :-D

:-) super stránky, konečně svůj volný čas využiji k dobré věci :-D

Taky 100 % … konečně :-D

kocka

v sedme otazce je vysledek it. nemel by tam byt She?v jinem testu bylo vysvetleno ze kdyz se jedna o domaciho mazlicka tak se it nepouziva.Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 17 lety

kocka

v sedme otazce je vysledek it. nemel by tam byt She?v jinem testu bylo vysvetleno ze kdyz se jedna o domaciho mazlicka tak se it nepouziva.Diky

Re: kocka

Ano, ale není to mazlíček toho, kdo o ní mluví. Pro něj je to pravděpodobně jen kočka. Klidně by tu SHE mohlo být, ale pochybuju, že by dotyčný poznal na první pohled, zda jde o kočku, nebo o kocoura. Klidně by tu totiž mohlo být i HE.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.