Help for English

O zkoušce FCE

Komentáře k článku: O zkoušce FCE

 

FCE

FCE jsem uspesne slozil (mam B) a musim priznat, ze to zase neni tak jednoduche. Nekde se zacit musi, klidne od PET

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Karas vložený před 17 lety

FCE

FCE jsem uspesne slozil (mam B) a musim priznat, ze to zase neni tak jednoduche. Nekde se zacit musi, klidne od PET

Re: FCE

A já bych dodal, že začít můžete klidně od KET. To je ta úplně nejzákladnější…

CHtela bych se zeptat, jestli má tento certifikát, pokud ho získáte, platnost po dobu neurčitou nebo je jen na několik let. Děkuji

Re: 60 % u FCE

60% musíte dosáhnout z každé části zkoušky, to je minimum, žádné „vyrovnávání“ s ostatními částmi neexistuje.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví :
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona Macháčková vložený před 17 lety

Re: 60 % u FCE

60% musíte dosáhnout z každé části zkoušky, to je minimum, žádné „vyrovnávání“ s ostatními částmi neexistuje.

opravdu?

Tato informace je ověřená? Nám říkali něco jiného.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od : vložený před 17 lety

opravdu?

Tato informace je ověřená? Nám říkali něco jiného.

Re: opravdu?

Nevím, kdo Vám „říkal něco jiného“, leč moje informace pocházejí z docela důvěryhodného zdroje. Chodím do pomaturního kurzu angličtiny na jazykové škole, která je oprávněna konat zkoušky City & Guilds. Každý den se minimálně jeden vyučující zmíní o hranici 60% v FCE, zvláště když nanečisto píšeme některé části testu. Takže je na Vás vybrat si, čemu chcete věřit.

Re: Re: opravdu?

No, stačí se podívat na ofic. stránku
www.cambridgeesol.org/…hb_intro.pdf
Výsledná známka se počítá z celkového skóre. Vysloveně tam stojí, že NENÍ POTŘEBA DOSÁHNOUT USPOKOJIVÉHO VÝSLEDKU V KAŽDÉ ČÁSTI ZKOUŠKY.

fce

Dobrý den.
Nenašel jsem na helpu FCE:reading část 3 a 4.
Našel jsem části 1,2 a 5.
Nebo to tak má být?

Nebo jsem špatně hldal?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od VencaSkola vložený před 17 lety

fce

Dobrý den.
Nenašel jsem na helpu FCE:reading část 3 a 4.
Našel jsem části 1,2 a 5.
Nebo to tak má být?

Nebo jsem špatně hldal?

Re: fce

Testy zpracováváme postupně, proto jetě nejsou všechny. Časem ale určitě budou.

Re: FCE

Ahoj, jednak gratuluji k FCE a chtel bych se zeptat co bylo u popisu obrazku.
Diky za odpoved

Prosim prosim…

Nemela jsem cas projit prispevky pod timto clankem, jenom se chci zeptat, jak je to s tou doplnkovou cetbou, ja si myslim, ze uz to tam davno neni,ne? Alespon nam se o tom nikdo nezminoval a ani v anglickych info o FCE neni ani zminka o cetbe. Diky moc za odpoved (pokud mozno co nejrychleji, protoze to pisi uz 11.12:-D)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od clairee vložený před 16 lety

Prosim prosim…

Nemela jsem cas projit prispevky pod timto clankem, jenom se chci zeptat, jak je to s tou doplnkovou cetbou, ja si myslim, ze uz to tam davno neni,ne? Alespon nam se o tom nikdo nezminoval a ani v anglickych info o FCE neni ani zminka o cetbe. Diky moc za odpoved (pokud mozno co nejrychleji, protoze to pisi uz 11.12:-D)

Re: Prosim prosim…

Co myslíte ‚doplňkovou četbou‘ u FCE???

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Claire
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Prosim prosim…

Co myslíte ‚doplňkovou četbou‘ u FCE???

Re: Re: Prosim prosim…

Mám pocit, že je myšlena četba, která je zadávaná k 2.otázce ve Writingu, kde si může člověk vybrat, podle jakého zadání bude psát, ta si myslím je zadávána pořád a aktuální bude určitě někde zveřejněna na jejich webových stránkách, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Claire vložený před 16 lety

Re: Re: Prosim prosim…

Mám pocit, že je myšlena četba, která je zadávaná k 2.otázce ve Writingu, kde si může člověk vybrat, podle jakého zadání bude psát, ta si myslím je zadávána pořád a aktuální bude určitě někde zveřejněna na jejich webových stránkách, ne?

Re: Re: Re: Prosim prosim…

Aha… no na stránkách British Councilu je seznam pěti knih pro FCE. Ale v té části WRITING si můžete vybrat jednu z pěti otázek, na kterou budete odpovídat, a této četby se týkají jen dvě z nich.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Prosim prosim…

Aha… no na stránkách British Councilu je seznam pěti knih pro FCE. Ale v té části WRITING si můžete vybrat jednu z pěti otázek, na kterou budete odpovídat, a této četby se týkají jen dvě z nich.

Re: Re: Re: Re: Prosim prosim…

Aha, tak to jsem ráda, nikdo nás na to předtím neupozornil a na british councilu jsem se bylapouze zaregistrovat. Je jasné, že to nestihnu, aspoň, že tam jsou ty zbývající dvě …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.