Help for English

Popis lidí

Komentáře k článku: Popis lidí

 

Třetí překlad ze spoda

short je snad krátký, ne dlouhý jako je v překladu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radaziro vložený před 16 lety

Třetí překlad ze spoda

short je snad krátký, ne dlouhý jako je v překladu

Re: Třetí překlad ze spoda

Samozřejmě, opravuji.

Zkoušení slovíček

To zkoušení slovíček pod odkazem „Tato slovíčka si nyní můžete procvičit zde.“ v článku, to je něco nového? Já jen že jsem si toho všiml až teď a je tam celkem dost témat, prostě pěkné :-) Doma používám jen Linux, takže tam toho na cvičení moc není (výukový software), takže tohle se hodí.

I've got a daugher.- mělo by být I´ve got a daughter. Trošku pokročilejší to asi napadne ,ale úplný začátečník by mohl ztrácet čas zbytečným hledáním toho slovíčka – znám svoje úplné začátky:-))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš Tkáč vložený před 16 lety

Zkoušení slovíček

To zkoušení slovíček pod odkazem „Tato slovíčka si nyní můžete procvičit zde.“ v článku, to je něco nového? Já jen že jsem si toho všiml až teď a je tam celkem dost témat, prostě pěkné :-) Doma používám jen Linux, takže tam toho na cvičení moc není (výukový software), takže tohle se hodí.

Re: Zkoušení slovíček

Tuto funkci už tu máme cca jeden rok, ale většinou odkaz vede na seznam slovíček a odtud je teprve možné přejít na stránku se zkoušením.

Jinak jsme rádi, že se tento prvek hojně využívá. Přejeme příjemné učení!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Libor vložený před 16 lety

I've got a daugher.- mělo by být I´ve got a daughter. Trošku pokročilejší to asi napadne ,ale úplný začátečník by mohl ztrácet čas zbytečným hledáním toho slovíčka – znám svoje úplné začátky:-))

Re:

Jistě, opravím, napravím.

Je nejaky znatelny rozdil ve vyslovnosti QUITE a QUIET? Myslim takovy, aby to bylo opravdu v hovoru postrehnutelne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Je nejaky znatelny rozdil ve vyslovnosti QUITE a QUIET? Myslim takovy, aby to bylo opravdu v hovoru postrehnutelne.

Re:

ANo, rozdíl je zásadní. QUITE má jen jednu slabiku (kwait), a oproti tomu QUIET má dvě slabiky (kwai-et).

písmenko

Hned v první větě Vám vypadlo písmenko, námou x známou, dík za výborné stránky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

písmenko

Hned v první větě Vám vypadlo písmenko, námou x známou, dík za výborné stránky

Re: písmenko

Díky, opraveno.

pro me lehoucky kdyz chodim do 9 :-D

Ja som veľmi rada že tu tieto stránky sú… Ste super… :-)

?

Je middle-aged pevné spojení,nebo muzu rict i medium-aged? :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ancicka vložený před 16 lety

?

Je middle-aged pevné spojení,nebo muzu rict i medium-aged? :oops:

Re: ?

Je to již samostatné slovo, nikoliv spojení. MEDIUM-AGED možné není.

like

neviem ci je to spravne, ale mohlo by tu byt rozlisenie: What likes she?, alebo ma byt What does she like? (co ma rada?) a What's she like? (aka je?)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.