Help for English

Spořič obrazovky Help for English

Komentáře k článku: Spořič obrazovky Help for English

 

Fakt dobrý

:-) …ale jako slovíčka mám i jiné oblíbence. Nešlo by vyřešit i možnost přidávání vlastních souborů slovíček? Nebo směna barvy, třeba i automaticky – černá je moc smutná, i pro písmo by se hodila jiná. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivo vložený před 17 lety

Fakt dobrý

:-) …ale jako slovíčka mám i jiné oblíbence. Nešlo by vyřešit i možnost přidávání vlastních souborů slovíček? Nebo směna barvy, třeba i automaticky – černá je moc smutná, i pro písmo by se hodila jiná. 8-)

Re: Fakt dobrý

Barvy můžete nastavit svoje (v nastavení spořiče).

Přidávání slovíček by jistě šlo, ale zatím to neplánujeme. Uživatelé programu Language Lab si mohou slovíčka vytvářet v tomto programu a potom si je nakopírovat do složky lekcí spořiče, ostatní jistě přijdete na to, jak lze lekce editovat… ve složce ‚lekce‘ (tam, kde je spořič nainstalován) si otevřete jednu z nich… a zjistíte, jak je to vše psáno. Tam si potom můžete psát cokoliv.

:-) jsem tu poprvé a tohle me fakt dostalo, tyhle stranky sou fakt super, tady se neda nudit :shock:

Ovládací prvek

Omlouvám se, chybějící ovládací prvek (pokud vám nefungovalo nastavení spořiče) si již nmůžete stáhnout pomocí odkazu výše.

Re: Mac

Samozřejmě bysme chtěli, ale bohužel den není nafukovací a máme jen omezené množství času, proto není možné dolaďovat všechny funkce pro všechny prohlížeče, operační systémy…

Proto bohužel v nejbližší době neplánujeme spořič obrazovky pro jiné operační systémy.

Kničemu!!!

Nejde to nainstalovat! Ani podle vašich pokynů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivík3 vložený před 17 lety

Kničemu!!!

Nejde to nainstalovat! Ani podle vašich pokynů.

Re: Kničemu!!!

Většině lidí to ale jde. Nicméně, snad to časem vychytáme. Není to ale naše priorita. Omlouváme se.

zvětšit písmo by nešlo? :-)

Dobrý den, chtěla bych se optat, ikdyž to tu v komentářích jednou tak trochu bylo něco podobného, nešlo by do nastavení programu přidat i možnost zvolení vlastní velikosti písma? Jen malé vysvětlení toho, proč si tak vymýšlím…já jsem teď marod, neboť jsem byla na operaci s kolenem, takže potřebuju několikrát denně ležet na zemi a cvičitještě nějakej ten pátek.. a takhle je to super na učení, že koukám na monitor přitom a učím se :-) takže dvě užitečné a potřebné věci najednou.. a kdyby to písmo šlo navolit, bylo by to nejúžasnější z úžasných :-) .. taxe jen tak ptám.. děkuji. 8-)

větší písmo

Dobrý den, taky bych se chtěla přimluvit větší písmo, když už mi jede spořič obrazovky tak to znamená, že u pc zrovna nesedím, ale pohybuji se tak nějak okolo :-D Ale když to nepůjde tak nevadí.

Re: Re:

Moc skvělá věc, není nad trénování slovíček při polévce. Jen časem by se hodila i výslovnost. Ale i tak chválím.

problém při instalaci

Dobrý den, když chci spořič nainstalovat vyskočí mi :
NSIS Error_The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk,a failed download or a virus. Nevím co mám dělat. Můžete mi prosím poradit?Díky Jana

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

problém při instalaci

Dobrý den, když chci spořič nainstalovat vyskočí mi :
NSIS Error_The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk,a failed download or a virus. Nevím co mám dělat. Můžete mi prosím poradit?Díky Jana

Re: problém při instalaci

Zkuste instalátor stáhnout znovu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: problém při instalaci

Zkuste instalátor stáhnout znovu.

Re: Re: problém při instalaci

Super, moc děkuji, už je nainstalován:)

Taky nějaká chyba :)

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, proč se mi tento spořič po chvilce chodu sám od sebe vypíná. Jinak chválím, je to dobrý nápad využití nečinnosti počítače :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Org vložený před 16 lety

Taky nějaká chyba :)

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, proč se mi tento spořič po chvilce chodu sám od sebe vypíná. Jinak chválím, je to dobrý nápad využití nečinnosti počítače :)

Re: Taky nějaká chyba :)

To nevím, mně se nevypíná… může to dělat např. nějaký impuls z bezdrátové myši apod. Skutečně netuším.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.